• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика 10 клас Підручники

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика 10 клас Підручники

В 10 класі учні, які не пов’язують своє майбутнє зі спеціальностями фізико-математичного профілю, вивчають математику за рівне стандарт. Цей курс включає в себе два розділи – алгебру і початки аналізу та геометрію. Оскільки математика є основним засобом в різних галузях науки, підручники 10 клас математика нова програма покликані допомогти школярам набути практичної компетентності, тобто забезпечити готовність до повсякденного життя та різноманітних видів суспільної діяльності.

Методистами неодноразово була здійснена спроба розробити і видати математика 10 клас підручник 2018, який би відповідав вимогам сучасної програми для старшої школи. Деякі підручники зазнали успіху і користуються попитом у вчителів і зацікавлених в ефективному навчанні батьків. Це книги таких видавництв: Ранок, Освіта, Генеза, Гімназія, Оріон, Богдан,Підручники і посібники ПІП.

Г. Бевз в своєму посібнику подає оригінальний стильний дизайн, цікаву інформацію з історичної довідки та зв'язок математики з іншими професіями, що значно посилює інтерес учнів та мотивує до навчання. Особливість підручника – задачі з реальними даними про:

  • екологічну безпеку;
  • охорону здоров’я;
  •  господарську діяльність;
  • сімейного бюджету.

Все це готує десятикласників до практичного використання математичних умінь і навичок.

В математиці для 10 класу М. Бурда максимально орієнтує учнів на самостійну роботу. Теоретичний матеріал суттєво деталізований і не потребує додаткового тлумачення. Виклад теорії подібний до бесіди, стимулює пізнавальну діяльність учнів за рахунок запитань та вказівок. Перевірити рівень своїх навчальних досягнень школярі зможуть завдяки виконанню тестових завдань, які подаються в кінці кожного розділу. Заглибитися в математику і розширити свої знання допоможе рубрика «Дізнайтеся більше».

Професор кафедри математики Є. Нелін підготував математика 10 клас рівень стандарту підручник, який поєднує в собі традиційні та сучасні принципи навчання. Різнорівневі завдання дають змогу викладати математику в школі, враховуючи індивідуальні здібності кожного учня. Великий дидактичний матеріал спрямований на підготовку до ЗНО з математики. Навчальні проекти, подані у книзі, слугують мотивації дослідницького інтересу і розширенню межі знань з окремих тем. Інтренет-підтримка до підручника містить додаткову інформацію за темами, онлайн-тестування, відеоролики та методичну підтримку для вчителів.

Наш інтернет-магазин Буклетка пропонує широкий вибір посібників, лояльні ціни та зручну доставку в Львів, Рівне, Дніпро, Київ, Харків, Одесу та інші міста і села України, тому пропонуємо підручник математика 10 клас купити саме у нас.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України