• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика 3 клас

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Якщо ви бажаєте купити математика 3 клас підручники нуш, наш інтернет-магазин Буклетка стане вам у нагоді. Адже у цьому розділі зібрано лише нові видання, які відповідають усім чинним програмам і рекомендовані Міністерством освіти і науки України. З метою підвищення ефективності процесу вивчення математики сучасними педагогами розробляються різноманітні підходи. Спільним для них є те, що навчальний матеріал та спосіб його подачі має відповідати сучасним потребам школярів та їх віковим особливостям.

Велика кількість авторських концепцій зумовила широкий асортимент підручників з математики для 3 класу. Щоб визначитися, який є ефективнішим саме для вас, необхідно розібратися з їх особливостями. Г. Лишенко навчальний матеріал подає індуктивним шляхом, тим самим реалізовує розвивальний аспект навчання. Підібрана ним система завдань спрямована на розвиток обчислювальних навичок, а математичні поняття унаочнюються. Н. Листопад теорію подає коротко і стисло та більше зосереджується на завданнях, які сприяють розвитку практичних умінь і навичок. Серед них, завдання для самопідготовки, підвищеної складності, на порівняння та численні додаткові завдання. Підручник математика 3 клас нова програма автора О.Гісь укладений з врахуванням сінгапурських методик – яскраво проілюстрований, насичений веселими сюжетами – що значно підвищує мотивацію учнів до вивчення предмету. Видання складається з двох частин і містить завдання на розвиток продуктивного та репродуктивного мислення.

Н. Будна в своїй книзі поєднує традиційний підхід з особистісно-орієнтованим навчанням. Це дає змогу підвищити ефективність засвоєння навчального матеріалу учнями різних рівнів знань. Підготовчі вправи допомагають актуалізувати набуті раніше школярами знання та підготувати до сприйняття нової інформації.

Посібник для вивчення математики у 3 класі авторів М.Козак та О. Корчевська складається з 4 частин і може бути використаний як у класі, так і вдома. Система вправ і завдань достатньо різноманітна і наближена до щоденного життя школяра та її інтересів, це допоможе застосовувати здобуті знання одразу на практиці. Ілюстрації та наочний матеріал підібрані доцільно та не відволікає від начального процесу.

За програмою Р. Шияна розробила посібник з математики для 3 класу А. Заїка. Окрім розвитку математичних компетентностей, він спрямований на виховання й розвиток особистості учня за рахунок значної кількості завдань творчого характеру.

Підручник математика Оляницька 3 клас демонструє прагнення автора не лише зацікавити учнів предметом, а й утримувати цей інтерес протягом всього періоду навчання. Завдяки цікавим рубрикам та сучасним малюнкам школярі навряд чи зможуть відволікатися на будь-що інше.

В.Бевз в своєму виданні цікаво й оригінально подає вправи для роботи з таблицями, схемами, діаграмами, графіками. Така структуризація навчального матеріалу відповідає сучасним тенденціям викладання математики в початковій школі.

С. Скворцова в своєму підручнику для 3 класу поряд з традиційними завданнями пропонує завдання дослідницького характеру, створення проблемної ситуації і її розв’язання та неперервне повторення. Для унаочнення сюжетних задач за допомогою відео й навчальних презентацій автором представлена інтернет-підтримка.

При потребі підручники з математики 3 клас купити радимо завітати на наш сайт. Тут ви зможете оцінити вигідну систему знижок та швидку доставку в Харків, Одесу, Кропивницький, Чернівці, Миколаїв, Дніпро та інші міста і села України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України