• +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Express Publishing

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Відоме видавництво express publishing вже давно завоювало популярність у всьому світі завдяки своїй якісній книжковій продукції, яка стане важливим помічником не лише учням, але й педагогам і просто тим, хто цікавиться іноземною мовою. Його основна мета – випуск серій посібників для вивчення англійської мови для дітей, підлітків та дорослих. Серії містять видання різного рівня складності, націлені на строкату аудиторію користувачів навчальною літературою.

 

Створена Англійська мова express publishing повністю відповідає Європейській компетенції володіння іноземними мовами. Великою популярністю користуються підручники, призначені для вдосконалення мовної діяльності, курси, присвячені розвиткові граматичних та лексичних навичок, збірники для підготовки до різноманітних мовних іспитів. Вдало підібрані яскраві персонажі стануть у пригоді молодшим школярам на шляху досягнення перших успіхів у вивченні іноземної мови. Широкою популярністю користуються книги BLOCKBUSTER, WISHES, ACCESS, FCE USE OF ENGLISH, ENTERPRISE, GRAMMARWAY, MISSION, UPSTREAM та SUCCESSFUL. Всі вони створені спеціальними серіями з підвищенням рівнів складності та, відповідно, ускладненням запропонованого навчального матеріалу.

 

Особливу увагу видавництво приділяє створенню книг для читання, які суттєво вирізняються з поміж інших широким вибором жанрів, стилів, а також інформаційною наповнюваністю та абсолютною відповідністю вимогам до літератури такого типу. Їх можна використовувати як в загальноосвітніх школах, так і на різноманітних лінгвістичних курсах для обговорення, створення проблемних ситуацій, або просто як допоміжний матеріал для опрацювання лексичних та граматичних тем. Актуальним є й той факт, що express publishing створює книги для дітей дошкільного віку (серія "Early primary readers"), допомогає школярам глибше познайомитися з класичними літературними творами ( "ELT Classic readers" ), або просто дає чимало корисної інформації про навколишній світ ("CLIL Readers" ).

 

Цікава книжка express publishing завжди зацікавлює учнівський контингент чудовим ілюстративним матеріалом, аудіо додатками, відео та мультимедійним супроводом. Ці сучасні доповнення дозоляють глибше опрацювати інформацію та створити атмосферу всебічного сприйняття.

 

Вирішивши підручник express publishing купити, Ви можете бути впевнені в якості навчально-методичної літератури.

Відгуки про товар
  1. Книги приходят хорошо упакованные, не мятые и не бракованные. Также я заказывала тут словари- тоже без нареканий, а если и есть какие-то царапинки на обложке, которые вас не устраивают, то об этом всегда по телефону предупреждают. В целом, магазином я довольна.
    21 січ. 2016, Маргарита
  2. Дуже гарний курс, займаємось в гімназії вже другий рік, діти сприймають інформацію з легкістю, тільки до рівня Enterprise 2, ми беремо Round up 3, він нам більше підходить по рівню складності.
    14 груд. 2015, Ksenia
  3. Товар отримав, товар якісний, все ОК!!!)
    25 черв. 2015, Святослав

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України