• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Атласи і контурні карти

Позиції 1 з 12 з 109

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 109

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

При вивченні у загальноосвітній школі таких дисциплін як всесвітня історія, історія України та географія необхідною умовою є картографічна робота на уроках та практичних заняттях. Опрацювання карт має на меті розширення знань учнів з предмету, знайомство з новими елементами дисципліни, орієнтація в просторі та світі.

 

Атлас історія України допомагає розвивати ключові компетентності учнів. необхідні для роботи на уроках, зокрема це картографічні та просторові вміння. Сам предмет є досить цікавим і об’єктивно важливим для кожної дитини, тому важливо не лише отримувати теоретичні відомості, але й підкріплювати їх необхідними зображеннями територій, об’єктів про яких йде мова. Зокрема атлас 10 клас історія України ілюструє визвольні змагання українського народу на шляху до своєї незалежності та пропонує ряд карт Українських земель на початку ХХ століття, також розстановку сил у Першій світовій війні та інше.

 

Атлас всесвітня історія, розроблений для всіх класів, в яких ведеться вивчення цієї дисципліни, доповнений цікавим інформаційним матеріалом, який стане у нагоді учням і педагогам, підвищить рівень зацікавленості та прагнення до поглиблення рівня знань. В посібниках представлено таблиці з числовими показниками площ, довжин географічних об’єктів, чисельності населення, окремі важливі дати та події.

 

Предмет географії також вбачає за необхідність використання атласів на уроках. Так, атлас з географії 7 клас знайомить учнів з материками та океанами, а також природними особливостями кожного окремого континенту, допомагає в розумінні та визначенні понять географічних координат, масштабу, азимуту.

 

Щоб робота з атласом не була суто формальною, а закріплення відбувалося в належній формі, слід контурні карти купити. Саме вони зорієнтовані на практику дітей у картографічній орієнтації. Контурні карти України подані разом з окремими завданнями, тому не потрібно перемальовувати весь матеріал, слід виконати лише конкретно прописані завдання. Для прикладу, у контурні карти 6 клас треба прокласти маршрут на топографічній карті, отримавши конкретні цілі, або позначити на карті світу найдовші річки та найбільші озера, проставити крайні точки материків та визначити їх координати. Контурні карти з географії та інших предметів розроблені з урахуванням всіх міністерських вимог. Основною особливістю як контурних карт, так і атласів є їх універсальність: вони підходять до всіх підручників,які мають гриф допуску до застосування в школах країни.

Відгуки про товар
 1. У вас на первой странице в атласе по географии 10 класс Австралию вы назвали Океанией. Это ошибка. Исправьте пожалуйста.
  27 вер. 2019, Черный плащ
 2. Найти атласы для 9-го класса в магазинах Киева, это какая-то нереальная задача. Сделал заказ, сразу же мне перезвонили и посылка пришла через два дня. Очень быстро и оперативно работаете.
  19 лют. 2018, Денис
 3. Пользовалась услугами этого магазина только однажды, и уже с первого раза он меня порадовал.Адекватные цены и хороший ассортимент. Доставка была осуществлена в срок.
  23 січ. 2016, Марина
 4. Все хорошо в этом сайте, единственное, что не устроило- нет курьерской доставки, за книгами нужно ехать на склад почты.
  21 січ. 2016, Valentin
 5. Я вчитель в школі. треба було закупити на 2 класи атласи. шукала сайти та натрапила саме на цей, хочу сказати що це вперше зі мною, і я дуже хвилювалась, а раптом..але все ж таки замовила і не розчарувалась, відреагували відразу, відправили швидко,всім дякую.
  18 січ. 2016, Ілона Миколаївна
 6. Первый раз заказала литературу на этом сайте. Заказ быстро обработали, со мной связались примерно через 15 минут. Доставили укрпочтой- немного долго получилось, но зато недорого... всем очень довольна)
  18 січ. 2016, Жанна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України