• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Здоров’я, безпека та добробут 5 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 15

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 15

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Здоров’я, безпека та добробут 5 клас Зошити НУШ


Запровадження нового інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» потребує принципово нових навчальних посібників, укладених за затвердженою програмою. Навчальний курс орієнтований на формування в учнів звички здорового способу життя, відповідальності за власне життя і безпеку. Вчителі мають дати практичні поради, які п’ятикласники застосовуватимуть на власному досвіді.

Зошити здоров’я безпека та добробут 5 клас НУШ купити радимо не тільки вчителям для підготовки до уроків, а й учням, оскільки друкована основа та завдання до кожної теми значно зекономить час уроку і урізноманітнить навчальний процес.
На сьогодні укладено декілька модельних програм для цього предмету. До кожної програми видавці підготували відповідні робочі зошити. Загалом можна виділити наступні:

 Зошит-практикум Т. Воронцова («Алатон») є складовою НМК, що містить підручник,календарне планування, відеоматеріали до уроків, безкоштовні дидактичні матеріали,  і являє собою кольоровий, добре проілюстрований посібник.

 З.Хитра («Оріон») в своєму виданні пропонує для виконання практичних вправ, роботи з алгоритмами дій у певних ситуаціях та проектну діяльність. Всі види робіт зацікавлюють та мотивують до навчання.

 Для моніторингу навчальних досягнень зручно скористатися зошитом Н.Поліщук («Грамота»), складеним за вимогами НУШ програми. Відпрацювання на практиці основних методів зміцнення та збереження здоров’я допоможе краще засвоїти правила.

 Л.Мечник («Підручники і посібники») розробила зошит відповідно до модулів у книзі О.Шиян. Завдання тут носять дослідницький характер і реалізують проектну діяльність. Цей же автор видає зошит до підручника Н. Гущина, І. Василашко. У ньому переважають вправи на роботу з різними джерелами та творчі задачі.

 Для тематичного оцінювання, а також поточного та формувального можна використовувати посібник С. Василенко («Літера»). Різноманітні ребуси, загадки, інтелект-карти роблять вивчення предмету цікавим й захоплюючим та дозволяють перевірити реальний рівень засвоєних знань.
Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України