• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Посібники для вчителів

Позиції 1 з 12 з 1185

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 1185

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Справжній вчитель – це не професія, це спосіб життя. Тому, кожному педагогічному працівникові, щоб підготуватися до гарного, а головне результативного уроку, необхідно провести ретельний етап підготовки, який займає багато часу та вимагає багато сил. Проте кожен з нас має родину, захоплення та мріє зменшити час підготовки до мінімуму.

 

Зараз це можливо зробити, оскільки полиці книжкового інтернет-магазину «Bookletka.com» майорять різноманітними посібниками. Але, щоб обрати якісні посібники для вчителів, необхідно звертати увагу на кілька основних компонентів, головними серед яких є:

 

• якісний авторський склад книг. Краще, якщо укладачами є практикуючі педагоги, які розуміють сам процес навчання. Адже дуже важко працювати з літературою, автори якої не мають жодного уявлення про реальний процес проведення заняття та орієнтуються лише на наукові терміни.

 

• якісна методична література має бути складена відповідно до чинної навчальної програми та рекомендацій Міністерства освіти і науки України, з урахуванням всіх вимог оцінювання та номінальних учнівських компетенцій.

 

• оригінальні конспекти уроків повинні бути корисними та можливими для прямого використання. Для вчителя важливо мати можливість робити певні нотатки, вносити корективні зміни, подавати матеріал для контролю адміністрації. А для цього необхідно мати достатньо вільного місця на сторінці, можливість відривати окремі аркуші і т.д.

 

• пропоновані розробки уроків вимагають ретельного опрацювання, врахування специфіки предмету, задач уроків, їх типів, а також новинок та інновацій педагогічного процесу.

 

• додаткова література має бути адаптованою на вік учнів, містити різнорівневі завдання, їх типологія повинна різнитися.

 

Зваживши всі ці аспекти, педагог обирає варіант для себе. Створюючи конспект уроку хочеться додати до нього незвичайних, цікавих завдань, тому педагогічна література такого спрямування повинна бути під рукою. Важливо, щоб книги для вчителів були розділені по класам, містили обов’язкові і варіативні компоненти.

 

Так, для вчителя початкових класів, який готує розробки уроків, у нагоді стануть логічні та оригінальні задачі, математичні кросворди, довідники. Унікальна план конспект книга прийде на допомогу вчителям окремих предметів, створюючи простір для особистих рішень та економлячи час.

 

Вся шкільна література, представлена в магазині, дозволить молодому вчителю стати майстром своєї справи, а досвідченому педагогові досягти небувалих вершин.

Відгуки про товар
 1. Люблю цей сайт. Методична література широко представлена. Чого немає, дівчата замовлять. Вчасно все відправляють. Однозначно рекомендую
  15 бер. 2020, Валентина Степанівна
 2. Постійно замовляю на цьому сайті. Знаходжу тут для себе багато корисної літератури!
  30 квіт. 2018, Оксана
 3. Заказала всю серию этих раскрасок в комплекте с тетрадью "Зелена галявина" . Все очень наглядно и доступно. Материал подан красочно и в игровой форме. В тетради есть вкладка с наклейками. Своим выбором довольна!
  22 квіт. 2018, Катерина
 4. Удобный интерфейс. Заказ оформляется за считанные минуты. В случае необходимости всегда можно воспользоваться консультацией персонала. Всегда заказываю здесь методическую литературу и всегда остаюсь довольна!
  13 квіт. 2018, Ирина
 5. Посібник дійсно містить цікаві сценарії свят. Шукала на різних сайтах, та знайшла саме на цьому, дуже зраділа та мені повідомили що книжечки не має в наявності, а буде тільки через неділю( та мені не терміново було-чекала
  23 черв. 2015, Алла Миколаївна
 6. Замовила словник у телефонному режимі, дівчина яка проводила консультацію виявилась дуже чемною і сподобалось те що перейшла на гарну українську мову. Але образливо те що отримала не відразу а через 4 дні
  18 черв. 2015, Наталя Степанівна

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України