Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

ДНЗ

Позиції 1 з 24 з 1303

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 1303

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Перше суспільне місце, куди потрапляє маля після народження – дитячий садочок. Цей дошкільний навчальний заклад має свої правила, свою програму навчання та виховання діток, який затверджено офіційними документами Міністерства освіти та науки України. В роботі з дітлахами повинна використовуватись спеціальна література для ДНЗ. Адже лише правильний підхід до дошкільного навчання здатний відкрити у дитині особливі таланти, виховати гарні манери, патріотичній дух, національну свідомість та старанність до навчання. У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти усе необхідне для роботи у дитячому садочку та інших дошкільних навчальних закладах. Гортаючи сторінки нашого сайту, Ви дізнаєтесь про різноманітну розвиваючу та ігрову літературу, спеціальний навчальний та додатковий матеріал для вихователів в ДНЗ.

На Вас чекають:

• Книги для ДНЗ

• Посібники для ДНЗ

• Конспекти занять ДНЗ та багато іншого.

Сьогодні програма ДНЗ дуже насичена, особливо у групах підготовки до школи, тому вихователь неодмінно потребує додаткової літератури та матеріалів як для себе, так і для дітлахів. Саме тому особливо корисними будуть посібники для ДНЗ, спрямовані на підготовку до школи. У нагоді стануть наступні доробки: «Цікава граматика (для дітей старшого дошкільного віку)», «Усі заняття в дитячому навчальному закладі», «Повний курс англійська в днз» та інша література. Разом із вихователями або батьками малюк почне вивчати основи математики, грамоти та письма у цікавому розважальному форматі, що дозволить швидко та якісно сприймати інформацію.

Літературу для ДНЗ можуть використовувати не лише у дитячих садочках, а й у центрах розвитку дитини, у домашній підготовці до школи тощо. Завдяки якісному дошкільному навчанню, дитина вільно себе почуває у школі та не отримує стресу під час самого процесу навчання, що позитивно впливає на формування її поведінки та характеру. Тому, якщо ви підбираєте книги для ДНЗ самостійно для домашнього навчання,то порадьтеся з вихователями.

Що стосується вихователів, то для них у нас є достатньо літератури як для навчання дітей, так і щодо планування занять, заходів, ігор тощо. До даної літератури можна віднести матеріали щодо планування ДНЗ, перспективного плану ДНЗ та конспект занять ДНЗ. Якщо говорити про кожен матеріал окремо, то варто зазначити, що «Планування роботи вихователя ДНЗ» зроблений за базовою програмою про навчання дітей «Я у світі». Цей посібник допоможе вихователю зорієнтуватися у заняттях, містить плани та рекомендації щодо проведення занять, а також допоможе інтегрувати та впровадити свої ідеї у період навчання/виховання малюків.

Щодо посібника «Перспективний план розвивально-виховної зайнятості», то він розроблений відповідно до пори року. Має блочно-тематичний принцип та активно використовується у різних закладах дошкільного навчання. Матеріал корисний, цікавий та актуальний. Крім того, у нашому інтернет-магазині є багато літератури для логопедів дошкільних навчальних закладів, музичних вихователів, психологів та інших. Високою популярністю користується документація для ДНЗ, конспекти занять, дидактичні матеріали тощо. Плануючи заняття ДНЗ неможливо керуватися лише власним досвідом та бажання працювати, потрібно використовувати усі можливі матеріали та навчання та розвитку дитини. Найбільш цікаві та корисні матеріали Ви знайдете у нас на сайті, ми спеціально для Вас зібрали усе найактуальніше та найцікавіше для розвитку дітей дошкільного віку. Ласкаво просимо: шукайте, вибирайте, цікавтесь та замовляйте літературу для ДНЗ уже зараз та за дуже доступною ціною.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України