• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

ДНЗ

Позиції 1 з 12 з 1633

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 1633

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Перше суспільне місце, куди потрапляє маля після народження – дитячий садочок. Цей дошкільний навчальний заклад має свої правила, свою програму навчання та виховання діток, який затверджено офіційними документами Міністерства освіти та науки України. В роботі з дітлахами повинна використовуватись спеціальна література для ДНЗ. Адже лише правильний підхід до дошкільного навчання здатний відкрити у дитині особливі таланти, виховати гарні манери, патріотичній дух, національну свідомість та старанність до навчання. У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти усе необхідне для роботи у дитячому садочку та інших дошкільних навчальних закладах. Гортаючи сторінки нашого сайту, Ви дізнаєтесь про різноманітну розвиваючу та ігрову літературу, спеціальний навчальний та додатковий матеріал для вихователів в ДНЗ.

На Вас чекають:

• Книги для ДНЗ

• Посібники для ДНЗ

• Конспекти занять ДНЗ та багато іншого.

Сьогодні програма ДНЗ дуже насичена, особливо у групах підготовки до школи, тому вихователь неодмінно потребує додаткової літератури та матеріалів як для себе, так і для дітлахів. Саме тому особливо корисними будуть посібники для ДНЗ, спрямовані на підготовку до школи. У нагоді стануть наступні доробки: «Цікава граматика (для дітей старшого дошкільного віку)», «Усі заняття в дитячому навчальному закладі», «Повний курс англійська в днз» та інша література. Разом із вихователями або батьками малюк почне вивчати основи математики, грамоти та письма у цікавому розважальному форматі, що дозволить швидко та якісно сприймати інформацію.

Літературу для ДНЗ можуть використовувати не лише у дитячих садочках, а й у центрах розвитку дитини, у домашній підготовці до школи тощо. Завдяки якісному дошкільному навчанню, дитина вільно себе почуває у школі та не отримує стресу під час самого процесу навчання, що позитивно впливає на формування її поведінки та характеру. Тому, якщо ви підбираєте книги для ДНЗ самостійно для домашнього навчання,то порадьтеся з вихователями.

Що стосується вихователів, то для них у нас є достатньо літератури як для навчання дітей, так і щодо планування занять, заходів, ігор тощо. До даної літератури можна віднести матеріали щодо планування ДНЗ, перспективного плану ДНЗ та конспект занять ДНЗ. Якщо говорити про кожен матеріал окремо, то варто зазначити, що «Планування роботи вихователя ДНЗ» зроблений за базовою програмою про навчання дітей «Я у світі». Цей посібник допоможе вихователю зорієнтуватися у заняттях, містить плани та рекомендації щодо проведення занять, а також допоможе інтегрувати та впровадити свої ідеї у період навчання/виховання малюків.

Щодо посібника «Перспективний план розвивально-виховної зайнятості», то він розроблений відповідно до пори року. Має блочно-тематичний принцип та активно використовується у різних закладах дошкільного навчання. Матеріал корисний, цікавий та актуальний. Крім того, у нашому інтернет-магазині є багато літератури для логопедів дошкільних навчальних закладів, музичних вихователів, психологів та інших. Високою популярністю користується документація для ДНЗ, конспекти занять, дидактичні матеріали тощо. Плануючи заняття ДНЗ неможливо керуватися лише власним досвідом та бажання працювати, потрібно використовувати усі можливі матеріали та навчання та розвитку дитини. Найбільш цікаві та корисні матеріали Ви знайдете у нас на сайті, ми спеціально для Вас зібрали усе найактуальніше та найцікавіше для розвитку дітей дошкільного віку. Ласкаво просимо: шукайте, вибирайте, цікавтесь та замовляйте літературу для ДНЗ уже зараз та за дуже доступною ціною.

Відгуки про товар
 1. С тех пор как купила это пособие стало намного проще делать план
  Спасибо
  14 бер. 2020, Илона
 2. З цим демонстраційним матеріалом мені стало легше пояснювати дітям як називається окрема річ та її елементи.
  Велике дякую.
  12 бер. 2020, Лариса Вікторівна
 3. Цей зошит дуже допоміг в розвитку дрібної моторики мого сина.Вдячна вашому менеджеру за пропозицію придбати цю книгу.
  12 бер. 2020, Валерія
 4. Навчала доньку писати з цими прописами,дуже сподобалось що в ній є не лише прописи літер,а ще й слів.Дукую дівчині-консультанту що порадила саме цей зошит.
  12 бер. 2020, Софія
 5. Придбала посібник "Пам'ять, увага та мислення" Федієнка. Матеріал даного зошита вичерпно охоплює обсяг навичок і знань потрібних для дитини 4 років.Планую надалі замовляти у вас книги з цієї серії.Дякую.
  11 бер. 2020, Антоніна
 6. Завдання цікаві та різноманітні. За допомогою цього альбому дитині легко навчитися самій щось компонувати та створювати власні композиції. Це не перша моя покупка на цьому сайті. Щоразу знаходжу тут щось корисне!
  7 трав. 2018, Валя

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України