• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Басай Німецька мова

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 33

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Німецька мова не втрачає своєї популярності, навпаки, вона активно використовується по всьому світу в різних суспільних напрямках, починаючи з наукової сфери і закінчуючи бізнес діяльністю. В шести країнах Європи вона користується офіційнім статусом, а в багатьох державах світу використовується на регіональному рівні. В Україні німецька мова вивчається на рівні загальноосвітніх та вищих навчальних закладах. Для її викладання необхідна спеціалізована література складена професійними педагогами-науковцями.  Н.П. Басай являється одним із таких авторів, а її підручник з німецької мови Рarallelen рекомендований Міністерством освіти і науки України. Він дуже зручний у користуванні і легкий для сприйняття, завдяки доступним тематичним модулям. В нього включені цікаві екскурси в історію і культуру германських держав. Загалом весь комплекс навчальної літератури стимулює до проблемно-пошукового навчання і допомагає повноцінно підготуватися до іспитів різних рівнів.

Басай робочий зошит укладений відповідно до підручника, у ньому міститься та сама кількість тем і уроків. Він застосовується з метою практичного відпрацювання матеріалу викладеного у посібнику. Задля цього автор ввів різноманітні вправи усіх рівнів складності, котрі дають змогу застосувати до учнів диференційований підхід навчання. Також тут максимально залучені сучасні навчальні технології, зокрема дуже актуальні інтерактивні вправи, вони викликають у школярів живий інтерес до процесу навчання. Виконуючи вправи з цього зошита, вони зможуть всесторонньо опрацювати фонетику, лексику і граматику, а також максимально розвинути навики письма і мовлення. Окрім цього тут відведена належна увага до відпрацювання медіакомпетенції, котра допомагає використати творчий підхід до роботи на уроці.

Басай тести – це різнорівневі завдання, виконання яких допомагає вчителю оцінити набуті учнями вміння й навички з німецької мови. Сюди входять не тільки підсумкові тести, але й семестрові завдання усіх видів мовленнєвої діяльності. Такі тестові завдання створюються на основі програми викладеної у відповідному підручнику, вони допоможуть більш детально й розгорнуто опрацювати його матеріал не тільки на уроках, але й самостійно в позаурочний час.

Басай книга для вчителя являється частиною навчально-методичного комплексу з німецької мови, автором якого виступає Н.П. Басай. Вона орієнтується на підручник і робочий зошит відповідного рівня та містить методичні рекомендації. Рекомендації стосуються умов використання матеріалу НМК, а також специфіки усіх етапів уроку по викладанню німецької як іноземної мови безпосередньо у загальноосвітніх навчальних закладах. Також сюди входять ключі як до вправ зазначених у підручнику, так і в самому робочому чи тестовому зошиті. Окрім цього, вчителям будуть цікаві і корисні додаткові дидактичні матеріали.

СD компакт-диск Н.П. Басай включає фонетичні вправи і вправи для розвитку навичок мовлення. Всі аудіо записи виконанні безпосередньо носіями німецької мови і являються повністю аутентичними. Даний продукт надзвичайно важливий для всього навчально-методичного комплексу, так як являється супровідним до багатьох вправ із посібника і робочого зошита та допомагає учням розвинути правильну вимову.

Багаторівневий комплекс з німецької мови від Надії Басай має безліч переваг, зокрема:

• ефективні тематичні модулі;

• цікаві екскурсії по германським країнам;

• нові методики на основі проблемного навчання;

• актуальну добірку лексичного матеріалу;

• чіткі пояснення і граматики та оптимізовані блоки тренувальних вправ;

• цікавій підбір сучасних текстів для читання.

 

Відгуки про товар
  1. Замовила на сайті,обслуговуванням задоволена.
    На рахунок посібника чітко і зрозуміло викладений матеріал.
    Дітям подобається працювати з ним.
    13 бер. 2020, Яна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України