• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Я досліджую світ 4 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 87

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 87

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Я досліджую світ 4 клас Зошити НУШ

 

Інтегрований курс «Я досліджую світ» створений для мотивації учнів до дослідництва, конструювання, розвитку творчих здібностей. Вивчаючи цей предмет просто неможливо обійтися без навчальних посібників – зошитів на друкованій основі, які не лише допомагають зекономити час на уроці, а й урізноманітнюють заняття четверокласників за рахунок цікавих та пізнавальних завдань.
 
 
НУШ програма передбачає самостійність вчителя при виборі програми та підручників, тому Я досліджую світ 4 клас  зошит купити варто відповідно до навчальної програми та підручника, за яким займаються учні.


Серед посібників, які значно покращують рівень вивчення предмета ЯДС використовують:


 Робочий зошит;
⚡ Альбом;
 Атлас;
 Експрес-перевірка;
 Діагностичні роботи;
 Індивідуальні перевірки.


Т. Гільберг розробила цілий навчально-методичний комплекс, що включає зазначені вище посібники. За змістом вони є логічним продовженням до зошитів попередніх класів. Характерним для книжок цього автора є яскрава наочність, актуальність поданої інформації та цікаві рубрики.


Видавництво «Ранок» представлене такими авторами – Н. Бібік, І. Большакова. Їх посібники містять інтерактивні вправи, активні форми навчання, завдання компетентнісного підходу.


Свій робочий зошит Н. Будна насичила завданнями проблемного та пошукового характеру.


І. Грущинська в своїх посібниках зосереджується на розвитку творчої уяви і креативного мислення.


У зошиті Т. Єресько найяскравіше подано інтеграцію освітніх галузей, які сприяють розвиткові критичного мислення школярів.


І. Жаркова підготувала гарні «помічники» для підсумкового оцінювання у вигляді діагностичних робіт до різних підручників. Комбіновані письмові роботи до кожного розділу допоможуть виявити і скоригувати рівень знань чотирикласників з ЯДС.


Використання індивідуальних робіт допоможе з’ясувати прогалини у знаннях учнів і відкоригувати виклад навчального матеріалу з індивідуальним підходом. Атласи використовують для наочності тих чи інших явищ у природі і готують учня до майбутньої роботи з картами. Експрес-перевірка призначена для самостійної роботи школярів на уроках.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України