• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Геометрія 10 клас Підручники

7 шт.

на сторінці

7 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Геометрія 10 клас Підручники.

  В 10 класі вивчення курсу геометрії відбувається профільно. Десятикласники опановують розділ стереометрія. Підручник з геометрії 10 клас, завдяки методично правильно підібраним завданням, допоможе учням вдосконалити своє логічне мислення та розвинути просторову уяву. Саме під час вивчення цього розділу можна прослідкувати зв'язок геометрії з архітектурою та оточуючими нас предметами.

  Підручники 10 клас геометрія нова програма  допомагають реалізувати найважливіше завдання навчання – виховання логіки мислення та засвоєння основних методів наукового дослідження. Адже сьогодні математичні методи і прийоми становлять основу вивчення навколишнього світу.

  В підручнику Є. Нелін навчальний матеріал структуровано на чотири розділи, які, в свою чергу, поділяються на параграфи та блоки. Довідкові таблиці завжди передують викладу теоретичного матеріалу. Вони орієнтують учнів в теорії та видах діяльності за тією чи іншою темою. Потім подається докладне пояснення. Приклади розв’язання задач допомагають усвідомити і засвоїти поетапну роботу з геометричними поняттями. Автор поряд із записом прикладу розв’язання задачі подає коментарі, які передають логіку міркування і пояснюють послідовність дій. Рубрика «Виявіть свою компетентність» містить задачі практичного змісту, рішення яких вимагає аналізу, узагальнення та систематизації здобутих знань.

  Досвідчений викладач А. Єршова уклала підручник з геометрії, забезпечивши школярам інтернет-підтримку. Завдяки додатковим матеріалам та тестам відбувається безперервність навчального процесу, як в школі, так і вдома. А якість засвоєння теорії значно покращується. До підручника включені як класичні задачі, так і завдання, які розвивають не тільки математичну, а й інші види компетентностей. Ілюстративний матеріал сприяє кращому сприйманню інформації внаслідок читання або зорового сприйняття. Історичні довідки знайомлять із цікавими фактами і розширюють кругозір учнів.

  Навчальний матеріал в своїй геометрії для 10 класу Г. Бевз вміщує в три розділи. Логіка викладу матеріалу класична – спочатку теорія, потім практична частина. Задачі диференційовані на 3 рівня – усні,рівень А, рівень Б, а також подано вправи на повторення. Рубрика «Головне в розділі» допомагає систематизувати й узагальнити знання, а «Тестові завдання» - оцінити свої знання та підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

  Якщо ви шукаєте геометрія 10 клас поглиблене вивчення підручник (профільний рівень), пропонуємо звернути увагу на посібник А. Мерзляка для учнів, які вивчають курс поглиблено ще з 8 класу. В ньому достатня кількість тренувальних задач, а рубрика «Коли зроблено уроки» зацікавить непростими завданнями тих, хто хоче себе випробувати.

  За потреби геометрія 10 клас підручник купити, радимо надати перевагу нашому інтернет-магазину, адже тут знаходяться книги провідних фахових видань (Ранок, Освіта, Генеза, Гімназія, Оріон, Богдан, Підручники і посібники ПІП тощо), а швидка доставка здійснюється в Вінницю, Полтаву, Рівне, Білу Церкву, Запоріжжя, Львів та інші села і містечка України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України