• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Алгебра 11 клас Підручники

6 шт.

на сторінці

6 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Алгебра 11 клас Підручники

  Останній рік навчання є достатньо відповідальним для учнів та їх батьків. Попереду складання іспитів та нелегкий вибір майбутньої професії. Розгублені одинадцятикласники намагаються надолужити прогалини в знаннях та скуповують посібники з тренувальними завданнями, забуваючи, що підручник часом є більш ефективним, ніж інші довідники. Адже саме тут систематизовано та стисло поданий великий об'єм навчальної інформації, а велика кількість прикладів допоможе розібратися з розв’язанням типових задач. Тому підручник алгебра 11 клас купити стане правильним вибором для успішного завершення навчального року та при підготовці до ДПА і ЗНО.

  В 11 класі розглядається принципово нова частина курсу – початки аналізу. У зв’язку з цим учні, згідно з програмою, знайомляться з логарифмічною функцією, елементами комбінаторики, теоріями ймовірностей і статистики, які є широко використовують у різних наукових дослідженнях.

  Підручник з алгебри 11 клас 2019 розроблений з урахуванням сучасних концепцій навчання та з метою ефективного засвоєння складних наукових понять. Г. Бевз (вид-во «Освіта»)побудував свою книгу відповідно до особистісно-діяльнісного, компетентнісного та розвивального підходів. Вивчення алгебри в профільних класах передбачає виділення значної частки роботи учнів на самостійну та практичну. Завдання в підручнику підібрані з урахуванням цих вимог.

  Структура підручника з алгебри для 11 класу Є. Нелін (вид-во «Гімназія») є аналогічною до структури підручника 10 класу і містить довідкові таблиці, орієнтири та коментарі для розв’язання задач. Система запитань  і вправ після кожного параграфа слугує для закріплення, контролю і самоконтролю засвоєння навчального матеріалу.

  Для тих, хто поглиблено вивчає математику з 8 класу, розраховане видання алгебра 11 клас поглиблене вивчення (профільний рівень) А. Мерзляка (вид-во «Гімназія»). Завдяки диференціації навчання та використання ефективних технологій учні комплексно оволодівають навчальним матеріалом, а об’ємний дидактична складова забезпечує розвиток практичних умінь і навичок.

  Хто бажає розширити межі програмових підручників, може додатково придбати на нашому сайті:

посібники-довідники,

● збірники завдань,

 тестові контролі,

●  друковані зошити для самостійних і контрольних робіт.

  Ці видання стануть також у пригоді вчителям та суттєво зекономлять час при підготовці до уроків.

  Підручники з алгебри для 11 класу, а також інші посібники, швидко та зручно зможете придбати на нашому сайті bookletka.com. Доставка здійснюється в Київ, Одесу, Харків, Миколаїв, Львів, Кропивницький, Черкаси, Запоріжжя, Луцьк та інші регіони країни.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України