• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити з читання 1 клас

Позиції 1 з 12 з 21

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 21

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Відомо, що дитині, яка гарно вміє читати, буде легше навчатися в школі. Це стосується не тільки читання, а й усіх інших предметів. Читаючий учень матиме змогу швидше знайомитися із завданнями і виконувати більше вправ на уроці. Він зможе без допомоги дорослих пізнавати світ, розширювати свій словниковий запас, набиратися розуму. Саме тому читання є однією з важливих дисциплін у першому класі.

Для того, щоб діти швидше освоїлися у світі букв, слів та речень, потрібні надійні помічники. Крім книг, для закріплення знань, необхідно купити зошити з читання для 1 класу за програмою НУШ.

Полички нашого інтернет-магазину постійно поповнюються новинками навчальної літератури з читання. Тому у нас ви обов’язково знайдете необхідний посібник.

В школах, де малюки навчаються за «Букварем» Пономарьова вчитель пропонує батькам обов’язково придбати зошит з читання – Супутник букваря 1 клас. Він повністю відповідає матеріалам підручника й дуже зручний у використанні. Виконуючи вправи, першокласники закріплюють знання, отримані з підручника, вчаться ділити слова на склади, робити їх звуковий аналіз, тренуються в складанні речень, невеликих розповідей, казок.

Користувачам Букварика Воскресенська Н.О. слід придбати й робочий зошит з читання – Післябукварик для 1 класу Цепова, за програмою НУШ. Цей чудовий посібник має дуже гарне художнє оформлення, що з першого погляду зацікавлює першокласників. Завдяки роботі в зошиті здійснюється диференційований підхід до навчання грамоти маленьких школярів. Всі вправи відповідають віку дітей. Виконуючи їх, вони розвивають своє мовлення, мислення, логіку. Посібник поєднує різноманітні види діяльності. Завдяки його зручній структурі малюки не встигають втомлюватись.

До Букваря Вашуленка також чудово підійде зошит з читання 1 клас – Від складу до речення, автора Антонова Т. Завдяки йому діти навчаться складати речення за малюнками, проводити звуковий аналіз слів. Також, перш ніж придбати будь який посібник, обов’язково порадьтесь з вчителькою.

Дітлахам, які вже вивчили букви, допоможе вдосконалити свої читацькі навички посібник для читання і письма – Післябукварик для 1 класу, автора Іщенко О.Л. Цей чудо-посібник містить безліч цікавих казок, оповідань, загадок, прислів’їв, ігор, творчих вправ, які допоможуть дитині полюбити уроки читання.

Дітям, які працюють з буквариком слід використовувати на уроках зошит Шквидкочитаночка 1 клас, який підходить до всіх підручників з української мови. Спеціально розроблені вправи дозволять шестирічним першокласникам вдосконалити свої навички читання і відслідкувати швидкість, за якої дитина читає текст. Обов’язково завітайте на bookletka.com - у нас є зошити до будь якого підручника.

Отже, купити зошити з читання 1 клас Ви можете з доставкою Новою Поштою та УкрПоштою у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одесу.

 

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України