• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Українська мова 2 клас

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У другому класі вивчення української мови відбувається систематично і послідовно, шляхом переходу учнів від роботи з букварем та зошитами для письма до опанування мови за окремим підручником. Продовжується реалізація основних змістових ліній, виділених в Типовій освітній програмі, через навчальні предмети «Українська мова» і «Читання» або інтегрований курс цих предметів.

Щоб купити підручники української мови 2 клас, потрібно знати за якою саме програмою навчається ваша дитина, оскільки деякі з них цілеспрямовано укладені згідно з однією із двох діючих програм, інші – рекомендовані до обидвох.

Сьогодні в мовно-літературну освіту початкової школи активно впроваджується Концепція Нової української школи, що зумовлює попит на підручник з української мови 2 клас НУШ. Наразі нараховується багато варіантів видань, авторські колективи яких прагнули якомога цікавіше та ефективніше представити навчальний матеріал.

К. Пономарьова в авторстві з О. Савченко створили інтегрований підручник з української мови та читання 2 клас НУШ, який складається відповідно з двох частин. Особливістю видання є дослідницький підхід до вивчення мовних одиниць, колективна взаємодія та розвиток творчих здібностей на уроках читання.

Шукаючи підручник українська мова 2 клас нова програма, зверніть увагу на книгу М. Захарійчук, в якій автор подає основний теоретичний матеріал за допомогою евристичного методу на основі ілюстративного матеріалу, а зміст навчального матеріалу відображає українознавчий аспект.

М. Вашуленко і Дубовик розробили свій варіант підручника, дотримуючись головної вимоги нової програми, в якій теорія та мовно-мовленнєві правила розраховані саме на практичне засвоєння, а також розмежовано знання для поглибленого вивчення та поданого з пропедевтичною метою.

Автори Большакова, Пристінська в основу свого підручника поклали принцип дитино центризму, та набуття основних предметних, міжпредметних та ключових компетентностей.

Г. Іваниця впровадила систему вправ на компетентнісній основі, а «супровід» казкових героїв Сонцезайчика та Краплинки сприяють вихованню мотивації до пізнання рідної мови та читання.

У видавництві «Підручники і посібники» вийшло два видання відповідно до двох різних програм Н. Кравцова, В. Романова та А. Савчук уклали підручник за програмою О. Савченко, а Г. Сапун та А. Придаток за програмою Р. Шияна.

Посібник з української мови для 2 класу, орієнтований на забезпечення розвитку дитини засобами різних видів мовленнєвої діяльності, емоційно-чуттєвого досвіду та мовленнєво-творчих здібностей, уклала М. Чумарна.

Інтегрований  та пропедевтичний за своїм змістом і основними завданнями  є підручник «Українська мова та читання» Л. Тимченко,  І.Цепової. Він покликаний відповідно до програми формувати основні компетентності та розвивати критичне мислення, здатність до застосування набутих знань в мовленнєвій діяльності.

В. Чипурко, яка виступила автором другої частини підручника «Українська мова та читання», запропонувала до вивчення різні за жанрами та стилями художні тексти, за допомогою яких діти вчаться сприймати текст як засіб збагачення власного досвіду.

Придбати ці та багато інших підручників та посібників ви зможете у нас на сайті bookletka.com, які ми доставимо в Львів, Дніпро, Київ та інші міста України.

Відгуки про товар
  1. Не понравилось что в магазине не оказалось нужно количества учебников , девушка предложила подождать полторы недели ,пришлось согласиться.
    К счастью книги пришли даже раньше.
    13 бер. 2020, Єлизавета

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України