• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Інформатика Зошити 2 клас

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інформатика Зошити 2 клас НУШ

 

Модернізація освіти передбачає орієнтацію на розвиток ключових компетентностей учнів. На уроках інформатики це відбувається через виконання міжпредметних навчальних проектів, роботу з різними джерелами інформації. Все це формує вміння роботи з інформацією та розвиває комунікативні уміння й навички.

 

Щоб зошит з інформатики 2 клас НУШ купити, треба знати автора підручника або ж за якою програмою навчається дитина.

За програмою О. Савченко курс інформаційної освіти інтегрується з предметом «Я досліджую світ», відповідно робочі зошити складаються з двох окремих частин. В другому класі переважає проблемно-пошуковий метод навчання. Робочі зошити містять творчі вправи, що передбачають застосування отриманих знань у незнайомій ситуації.

 

 «Ключі до інформатики» Морзе («Оріон») покликані допомогти школяреві впевнено, весело й з користю робити відкриття в інформативній науці.

 

 Завдання в робочому зошиті Вдовенко («Грамота») поглиблюють знання отримані в першому класі на уроках ЯДС й розвивають творче мислення.

 

 Практикум Воронцова («Алатон») є частиною авторського навчально-методичного комплекту, що окрім традиційних посібників містить розробки уроків, відеоматеріали та навчальні презентації – все допомагає якомога ефективніше організувати вивчення нового предмету.

 

 Зошит-конспект Ломаковська («Освіта») пропонує учням попрацювати з діаграмами, творчими та узагальнюючими завданнями.

 

 Друковані посібники Корнієнко («Ранок») та Гільберг («Генеза») привертають увагу яскравими ілюстраціями, пракичними вправами та фізкультхвилинками.

 

 Будна («Богдан») в своєму зошиті зосередилася на поглиблені знань з основ інформатики, розвитку спостережливості та кмітливості.

 

 Посібник Індивідуальні роботи Антонова («ПіП») до усіх чинних підручників можуть бути використані для самоконтролю та діагностики рівня знань вчителем після вивчення конкретної теми.

 

 За програмою Шияна можна придбати зошит Козак («Літера»), який містить цікаві вправи для індивідуального й  колективного виконання, в письмовій та усній формі.

 

В інтернет-магазині Буклетка  представлені всі необхідні зошити з найкращими знижками та зручною доставкою.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України