• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Прописи Українська мова 1 клас

Позиції 1 з 12 з 171

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 171

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

1 клас стає для всіх дітлахів першою сходинкою у світ знань. Та для того, щоб упевнено йти по цьому шляху, потрібно пізнати свою мову - навчитися писати, читати, говорити. Якщо у вашому домі з’явився маленький школяр, дуже скоро вам доведеться купити зошити українська мова 1 клас НУШ. Бо, ніякі знання без практичного застосування не матимуть жодного сенсу.

Магазин «Буклетка» пропонує ряд посібників за програмою Нова українська школа, які допоможуть першокласнику легко оволодіти навичками письма, грамоти, та розвинути мовлення.

Користується популярністю Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Вашуленко в 4 частинах, розроблений для дітей, у яких знайомство з Букварем тільки но розпочинається. У посібнику містяться вправи на розвиток дрібної моторики першокласника, які включають в себе штрихування, обведення зразка, копіювання елементів, розфарбовування. Завдяки завданням в цьому зошиті вчитель зможе визначити, яка рука в дитини є головною.

Важливим і необхідним додатком до навчання є зошит Я пишу 1 клас, який склала відомий автор букварика Пономарьова Катерина, за програмою НУШ. В ньому малюки можуть вправлятися у написанні всіх літер українського алфавіту. Ігровий формат посібника робить виконання вправ цікавим. Малюк, думаючи, що він грається, насправді поступово тренує свою руку .

Українська мова навчальний зошит Большакова для 1 класу стане надійним помічником до «Букваря», укладеного відповідно оновлених стандартів програми. Завдяки роботі в ньому дитина зможе навчитися каліграфічно писати букви. Крім цього посібник містить вправи з читання та розвитку мовлення, що допоможуть навчитися складати речення за схемами, робити звуковий аналіз слів. Не забудьте також купити зошит навчання грамоти 1 клас «Прописи» автора Сапун Г., або «Прописи» Тарнавської С. Обидва посібники з друкованою основою відповідають новій навчальній програмі і можуть використовуватися, як додаток до «Букваря» Вашуленка. Вони стануть допомогою як першокласникам, так і вчителям та батькам.

Для того, щоб вдосконалювати навички, отримані в букварний період, дитині знадобиться зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас за програмою НУШ. Він містить дуже багато ілюстрованого матеріалу, ретельно підібраного за змістом до навчальних тем. Використовуючи картинки, діти навчаться складати розповіді, будувати логічні ланцюжки, тощо. Також у ньому є цікаві вправи, хвилинки каліграфії, завдання на творчість. Зошит допоможе першокласнику підготуватися до початку вивчення української мови в наступному році.

Буклетка пропонує також багато прописів для післябукварного періоду, це і Я дружу зі словом 1 клас, і Супутник букваря для 1 класу. Завдяки цим зошитам першокласники можуть вивчити правила написання і читання літер українського алфавіту, розвинути своє образне мислення, навчитися висловлювати думки українською мовою.

Відгуки про товар
  1. Велике дякую колективу "bookletka.com"! Приємні консультанти, знижки, терміни відправки...
    20 черв. 2015, Ілона
  2. Заказывали прописи оптом на несколько групп детского садика, получили хорошую скидку. Правда поставка задержалась на несколько дней, так как нужного нам количества не оказалось на складе. В целом остались довольны работой интернет-магазина. Спасибо!
    10 черв. 2015, Воропай Ирина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України