• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

To The Top (for Ukraine)

Позиції 1 з 12 з 13

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 13

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Купити підручники та зошити To the top Mitchell дешево

 

 

To the top – це захоплюючий навчальний курс з англійської мови від видавництва MM Publications, який має 4 рівні і розроблений для середньої школи та відповідає рівням А1, А2, В1 за європейською системою оцінювання. Його використання рекомендовано для учнів 5-11 класів і розраховане на 60-80 годин за програмою НУШ. Курс схвалений Міністерством освіти й науки України до використання в освітніх закладах для середньої школи.

 

Перевагою курсу є його різноплановість. Він допомагає вивчити та попрактикувати лексику, граматку, мовленнєві навички та вимову. Крім того, автор Мітчелл використав модульний підхід, в результаті якого учні можуть довше та глибше вивчати окремі теми. Всі чотири мовленнєві навички (аудіювання, говоріння, письмо, читання) розвиваються в ситуаціях максимально наближених до реальних.

 

Кожен рівень складається двох частин (семестрів), що відповідають буквам А та В. Одне видання включає в себе підручник та робочий зошит в одному посібнику, що дуже зручно. Книжка складається з восьми модулів, кожен з яких – з п’яти уроків. Тут комплексно вивчаються словник, граматичні структури, функціональність мови.

 

Придбати ту зе топ 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B ,4A, 4B для України недорогоКомпонентами НМК To the top є:★ Students Book – посібник для підлітків, що містить живі діалоги, сучасні та цікаві мотиваційні теми, граматичні презентації та багато практики, культурологічні тексти, пісні. Словник подає лексику за допомогою наочності (малюнки, фото), що пришвидшує її засвоєння. Протягом навчання школярам пропонуються тексти різних видів, які розширюють їх кругозір та наближають навчальний  матеріал до реального життя.

 

★ Workbook – робочий зошит, в якому практикується англійська відповідно до тем підручника. Вправи подані тут надзвичайно різноманітні – від простих (оберіть правильну відповідь) до складних та творчих, а також присутні персоналізовані письмові вправи. Також подані додаткові матеріали для покращення навичок читання. В кожній темі для перевірки словника учні розв’язують кросворди.

 

★ Top Grammar – книжка, в якій вивчається граматика протягом 20 юнітів та уроків на повторенням та закріплення, може бути використана з цим або іншим курсом. Велика кількість ілюстрацій й зрозумілі пояснення унаочнюють матеріал та спрощують його сприйняття.

 

★ Teacher`s Book – книга для вчителя містить всі матеріали, подані в учнівській книзі з паралельними методичними порадами. Плани уроків тут представлені з покроковими інструкціями. Відповіді на всі вправи та ідеї для додаткових завдань значно економлять час при підготовці вчителя до уроків.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України