• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Федієнко зошити

Позиції 1 з 12 з 103

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 103

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Для того, щоб дитина виросла освіченою і розумною, з нею потрібно уже змалечку займатись. Якщо раніше діти йшли до школи, щоб навчитися там читати й писати, то тепер вони повинні прийти до першого класу з певним багажем знань. Шкільна програма зараз дуже складна. Майже з першого дня малюки починають виконувати письмові вправи. Якщо дитина не готова до такого навантаження, вона буде швидко зморюватись, відставати і, врешті, втратить зовсім цікавість до навчання. Щоб цього не сталося, підготовку дитини до школи слід починати вже в ранньому віці. Діти дуже активні, їх важко заставити довго сидіти на місці і займатися однією справою. Втримати їх може тільки дуже велика зацікавленість.

Знаючи добре психологію дошкільнят, та використавши спеціальну методику, відомий дитячий письменник Василь Федієнко створив низку зошитів, які з легкістю вирішили дану проблему. Найпопулярнішим є посібник Федієнко «Готуємось до школи без проблем». Він включає в себе чотири розділи: математика, читання, мислення та письмо. Всі завдання побудовані у формі гри. Тому дитина вирішує їх із цікавістю і, навіть не помічає, як автоматично засвоює нові знання. Придбавши такий зошит в магазині «Буклетка», ви зможете, без зусиль, займатися всебічним розвитком свого малюка.

Велике значення має розвиток мілкої моторики дитини. Щоб кисть руки звикла до навантаження, її потрібно заздалегідь підготувати. В нашому магазині є ряд посібників, які допоможуть в цьому малюкам. Тут стануть в пригоді робочі зошити Федієнко «Готуємо руку до письма». Великою популярністю користується зошит федієнко прописи «Вчимося писати без проблем», «Я навчаюся писати», зошит шаблон Федієнко.

Не потрібно нехтувати розвитком математичних здібностей, пам'яті, уваги та логіки. З посібниками автора дитина легко освоює цікавий світ цифр та ази логічного мислення. Уваги потребує і мовленнєве спілкування. Використовуючи яскраво ілюстрований посібник, батьки та вихователі зможуть поповнити словниковий запас дошкільників та познайомити їх з цікавим світом грамоти.

Для того, щоб заняття з дитиною приносили їй тільки користь і задоволення, вам досить купити зошити Федієнко «Скоро в школу» в нашому інтернет-магазині. З ними ваш малюк не тільки здобуде основні навички майбутнього школяра, а й навчиться читати, мислити, малювати, правильно поводити себе в природному довкіллі та суспільстві.

Відгуки про товар
 1. Цей зошит дуже допоміг в розвитку дрібної моторики мого сина.Вдячна вашому менеджеру за пропозицію придбати цю книгу.
  12 бер. 2020, Валерія
 2. Придбала посібник "Пам'ять, увага та мислення" Федієнка. Матеріал даного зошита вичерпно охоплює обсяг навичок і знань потрібних для дитини 4 років.Планую надалі замовляти у вас книги з цієї серії.Дякую.
  11 бер. 2020, Антоніна
 3. На заняття у дитячому садку вихователь порадила придбати ці зошити,замовляли у кількості,дуже приємною була знижка та доставка за Ваш рахунок, все прийшло у ідеальному стані,дуже дякуємо!
  8 квіт. 2017, Ксенія

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України