• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 9 клас

Позиції 1 з 12 з 19

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 19

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вивчення німецької мови в 9 класі передбачає, перш за все, закріплення матеріалу, отриманого в попередні роки навчання. Разом з тим, навчальна програма відрізняється великим об’ємом нових знань. Тому вибір підручника відіграє досить важливу роль в навчальному процесі.

 

Асортимент нашого магазину допоможе Вам знайти підручник «Німецька мова, 9 клас», що буде задовольняти шкільну програму та відповідати всім необхідним критеріям навчання іноземної мови. Зокрема, «Німецька мова, 9 клас» Савченко та «Німецька мова, 9 клас» Горбач в повній мірі забезпечують збагачення словникового запасу учнів, вивчення ними нових граматичних правил та мовленнєвих особливостей. Автори навчальних посібників, серед яких також: Гоголєва, Онацька, Кульчицька, Білоусова, пропонують досить інтенсивний курс навчання з огляду на особливості вивчення німецької мови як другої іноземної, та спрямовані у 9 класі переважно на оволодіння навичками комунікативної діяльності учнів.

 

Для викладачів ми підготували також широкий вибір дидактичного матеріалу. Так, посібники Басай «Німецька мова, 9 клас» та Сотникова «Німецька мова, 9 клас» розроблені в якості збірок базових основ конспектів уроків. Усі підготовлені плани-конспекти відповідають за своєю структурою та змістовністю чітким вимогам методики викладання іноземних мов та загальним правилам дидактики. Зручний формат конспектів, виконаний на окремих відривних аркушах, містить додаткові матеріали та дає можливість вчителю для самостійного доповнення їх власними завданнями.

 

Вивчення та засвоєння іноземної мови неможливе без виконання учнями завдань, що сприятимуть засвоєнню одержаних під час уроків знань. На нашій сторінці школярів чекає книжка «Німецька мова, 9 клас: Експрес-контроль», що складається з двох варіантів тестових завдань до кожної нової теми. Перший тест має тренувальну функцію, а вже пошук відповідей на другий тест допоможе учням самостійно здійснити контроль своїх знань. Допоможе у засвоєнні граматичних правил також і робочий зошит «Німецька мова, 9 клас».

 

Ми пропонуємо великий вибір навчальних посібників, що стануть помічниками для вчителів під час підготовки конспектів уроків для дев’ятикласників та надійним порадником школярам під час виконання домашніх завдань.

Відгуки про товар
  1. Сподобалося офрмлення сайту, зручна пошукова система. знайшла підручник швидко.
    7 лип. 2015, Людмила

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України