• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 6 клас

Позиції 1 з 12 з 26

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 26

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Посібник з німецької мови розроблений спеціально для загальноосвітніх навчальних закладів шостого року навчання. Підручник німецька мова 6 клас Сотникова та Білоусова застосовується для навчання німецької мови як базової. Посібник максимально адаптований під комунікативну спрямованість навчання, тобто має багато цікавих інтерактивних завдань у формі ігри що відповідають віку учнів. Підручник 6 клас німецька мова повність відповідає освітнім стандартам та складений згідно методичних рекомендацій міністерства науки та освіти України. Виданий за рахунок державних коштів не для комерції. Підручник має 8 розділів, які містять 12-16 уроків. Кожний розділ закінчується практичними завданнями по темі.

 

Не дивлячись на те, що англійська мова є профілюючою багато шкіл у середніх класах вводять для навчання учнями другу іноземну мову. Частіше всього це німецька. Цей навчальний посібник використовується учнями, які вивчають німецьку мову як додаткову. Підручник німецька мова 6 клас Сидоренко, Палій адаптований та схвалений згідно методичних рекомендацій міністерства науки та освіти України для загальноосвітніх закладів другого року навчання німецької мови. Інтерактивні завдання по вивченій темі допомагають учням скоріше сприймати матеріал уроків.

 

Ілюстрований посібник для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Схвалений міністерством освіти і науки України. Підручник Н.П. Басай німецька мова 6 клас адаптований для учнів, які вивчають німецьку як іншу іноземну мову. Володіння декількома іноземними мовами надає великі перспективи у майбутньому. Саме у школі вивчання двох разом іноземних мов надається набагато швидше. Книжка німецька мова 6 клас Басай стає величезною підтримкою в досягненні мети вивчення мови.

 

Зошити містять необхідні завдання для розвитку письмового навичку та розроблені для користування дома і на уроках у школі. Робочий зошит німецька мова 6 клас допоможе закріпити придбані знання. Книга німецька мова 6 клас на рівні з зошитом є невід’ємною частиною методичного комплексу із навчання німецької мови. Завдання розроблені та схвалені міністерством науки та освіти України.

Відгуки про товар
 1. Оформил заказ в воскресенье вечером, а во вторник с утра уже забрал с почты. Все целое, качество устроило.
  18 січ. 2016, Дмитрий
 2. Придбали зошит , як додаток до підручника. Грамотно складені завдання мотивують дитину до вивчення.
  7 лип. 2015, олександра куєвда
 3. Замовляла підручники на весь клас, отримала знижку та безкоштовну доставку. Приємно вражена співпрацею з інтернет- магазином. Буду завжди замовляти саме у вас. Дякую!
  7 черв. 2015, Лариса Віталіївна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України