• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 6 клас

Позиції 1 з 12 з 233

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 233

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зошити для 6 класу НУШ купити з доставкою в Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Одеса, Тернопіль.

 

Якщо бажаєте зошити 6 клас купити, ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину Буклетка, де ви зможете знайти все необхідне для комфортного навчання. Всі видання затверджені Міністерством освіти і науки України та відповідають сучасним освітнім вимогам. На сайті bookletka.com викладачі та дбайливі батьки зможуть знайти найнеобхідніші для своїх дітей посібники, що стануть їм вірними помічниками протягом усього навчального року, дозволять достойно опанувати всіма необхідними навчальними матеріалами і підготуватися до переходу у наступний клас.

 

Загалом на нашому сайті представлені публікації провідних українських видавництв:

 

       ● Ранок;

       ● Освіта;

       ● Генеза;

       ● Підручники і посібники;

       ● Грамота;

       ● Лібра-терра;

       ● Літера та ін..

 

Придбати робочі зошити 6 клас у нас пропонуємо за такими предметами:

 

       ● Математика;

       ● Українська мова та література;

       ● Інформатика;

       ● Англійська та інші мови; 

       ● Біологія;

       ● Географія;

       ● Світова література;

       ● Всесвітня історія та історія України;

       ● Основи здоров’я;

       ● Російська мова;

       ● Трудове навчання;

       ● Логіка.

 

Зробити процес вивчення української мови цікавим та доступним допоможе друкований зошит 6 клас з української мови видавництва «Богдан». Тут Ви знайдете різноманітні завдання, кросворди, філологічні цікавинки та багато іншого.

 

По географії зошити для 6 класу необхідно придбати тим, хто бажає практично освоїти цей предмет. В посібнику містяться усі необхідні контурні карти, а також автори надали можливість для підготовки до практичних занять в режимі онлайн.


Купити робочі зошити 6 клас з фінансової грамотності (вид. «Мандрівець»)радимо вчителям не тільки з метою організації навчальної діяльності, а й з метою налагодження ефективної взаємодії «учитель-учень». Завдяки наявності проектних завдань і ситуаційних вправ, в учнів формуються навички організації економічного добробуту.

 

До навчально-методичного комплекту з української літератури автора Коваленко належить друкований зошит, який містить систему завдань різного рівня складності. Діалогу «читач-художній твір» сприяють творчі завдання.

Зошит-конспект з інформатики Коршунової для шостого класу можуть використовувати як учні, так і вчителі у якості планів-конспектів.

 

Тож, якщо ви бажаєте зошити 6 клас нуш купити, завітайте в наш інтернет-магазин. Кваліфіковані менеджери допоможуть вам із вибором підходящої літератури, а гнучка система знижок порадує Вас приємними цінами. Доставка Новою та Укрпоштою здійснюється як у великі міста – Київ, Дніпро, Харків, Миколаїв, Львів, Запоріжжя, Тернопіль, Луцьк -, так і у невеличкі села.

Відгуки про товар
 1. Чудовий зошит Full Blast для 6 класу. Дякую за якісне обслуговування.
  6 вер. 2023, Хавчук Юля
 2. Книга пришла на второй день после заказа ,спасибо за оперативность.
  14 бер. 2020, Анатолий
 3. Эту книгу мне предложили на замену, как альтернативу, поскольку той книги, что я заказала, в наличии не было. Своим заказом осталась довольна. В книге есть все необходимое. Спасибо!
  16 квіт. 2018, Виктория
 4. Пользовалась услугами этого магазина только однажды, и уже с первого раза он меня порадовал.Адекватные цены и хороший ассортимент. Доставка была осуществлена в срок.
  23 січ. 2016, Марина
 5. Богатый ассортимент. Как и у всех интернет-магазинов - нельзя увидеть покупку вживую, чтобы уж точно определиться, стоит брать или не нужно рисковать... Но на то он и интернет-магазин. Больше минусов не вижу
  21 січ. 2016, Валера
 6. Богатый ассортимент и вполне приемлемые цены. Удобная система покупки, а также расположение. Хорошие скидки.
  21 січ. 2016, Regina

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України