• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники видавництво Освіта

Позиції 1 з 12 з 112

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 112

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники видавництво Освіта

 

 

Інтернет-магазин Буклетка має широкий асортимент навчальної літератури. Тут Ви можете придбати все необхідне для навчання згідно діючої системи освіти. У нас представлені всі друковані видання провідних видавництв країни за вигідними цінами та зручною доставкою.

 

В цьому розділі представлені підручники, які видавництво Освіта друкує для школярів початкової, середньої та старшої ланки. Також тут Ви можете купити посібники видавництва Сиция.

 

Нова програма – нові підручники

 

Нова українська школа – принципово нова за змістом програма, реалізація якої забезпечує всебічний розвиток особистості дитина та її ключових компетентностей. Забезпечення цього процесу нерозривно пов’язано з підручниками, за якими навчаються школярі. Тому застаріла література потребує оновлення. Сучасна навчальна книга повинна  бути цікавою та мотивувати до отриманні нових знань. В її основу має бути покладений діяльнісний підхід – застосування отриманих теоретичних знань на практиці. За розробку сучасних та ефективних посібників взялися автори видавництва Освіта - провідні методисти та заслужені доктори наук. Продукція цього видавничого дому неодноразово отримувала нагороди та відзнаки.

 

Нова за змістом та підходом книжка НУШ має відповідати таким вимогам:

 

● містити науково обґрунтовану інформацію;

● відповідати віковим особливостям школярів;

● мотивувати до пошуку нової інформації;

● цікаве яскраве оформлення;

● мати різнорівневі завдання для учнів з різним рівнем підготовки.

● мова викладу повинна бути зрозумілою;

● мати виховну спрямованість;

● розвивати різні види мовлення;

● мати інтерактивні вправи;

● демонструвати зв'язок отриманих знань із реальним життям тощо.

 

Всіх цих критерій дотримано в нових підручниках видавництва Освіти.

 

Згідно із затвердженими Державним стандартом учні старшої школи навчаються за двома рівнями – профільним й стандартом. Профільний рівень передбачає врахування індивідуальних інтересів кожного учня, його нахили та інтереси. Рівень стандарту  - вивчення предметів за базовою кількістю годин. Відповідно й навчальні посібники поділяються за цими двома рівнями.

 

Видавництво забезпечило підручниками школярів усіх класів та майже усіх предметів. Зокрема, початкова школа представлена такими:

 

❏ математика

❏ українська мова та читання

❏ мистецтво

❏ я досліджую світ

❏ інформатика

 

Середня та старша школа має підручники по таким предметам:

 

❒ Математика

❒ Українська мова

❒ Зарубіжна література

❒ Історія України

❒ Всесвітня історія

❒ Пізнаємо природу

❒ Інформатика

❒ Мистецтво.

 

Найкращі автори підручників видавничого дому Освіта

 


М. Вашуленко створив Буквар 1 клас, який знайомить першачків зі світом літер. Завдяки цікавим завданням в учнів формується словниковий запас, розвивається мовлення та удосконалюється техніка читання. На уроках ЯДС посібник автора Н. Гущина допоможе першокласникам захопливо пізнавати навколишній світ.

 

Математика В.Бевз 2 клас відкриває другокласникам світ математики, яким вони подорожуватимуть за Мрійницею та Поспішайком.

 

3 клас на уроках мистецтва може навчатися за підручником О.Калініченко. Книга містить ілюстрації, які зачаровують із перших сторінок. Мандрівки стежками мистецької країни виховають в учнів любо до прекрасного та навчать аналізувати культурні надбання.

 

Інформатика 4 клас О. Коршунова  – це путівник у інтернет-просторі, з яким четверокласник зробить перші кроки у алгоритмізації та програмуванні.

 

Новий інтегрований предмет в п’ятому класі «Природничі науки» викладатиметься завдяки 3Д книжці (досліджуй, дізнавайся, дій) автора Т. Засєкіна. Тут поданий вступ до вивчення фізики, хімії, біології та географії, а навчання проводиться через дослідження.

 

Географія 6 клас В. Бойко містить дані про географічні відкриття та способи дослдження Землі. З підручником Українська мова О.Глазова діти вивчатимуть мову за комунікативним підходи, який надзвичайно актуальний сьогодні. Математика І. Тарасенкова, окрім озброєння математичними знаннями, розвивває творчий потенціал шестикласників. В біології автора І. Костіков перед кожним параграфом даються проблемні питання, що значно мотивують учнів до навчатися та знаходити відповіді на складні запитання.

 

Книга історія України О.Дудар 7 класу знайомить школярів із таємничим періодом Середньовіччя: життям людей, митців, правителів. Той же період висвітлений у Всесвітня історія автора Гупан, О.Пометун, але на прикладі країн Європи та перших світових держав.

 

Підручник Французька мова 8 клас Чумак відповідає новітнім методикам викладання іноземних мов та містить аудіоматеріали, озвучені носіями мови. Фізика Сердюченко відрізняється від інших яскравим унаочненням навчального матеріалу та змістовним насиченням текстів-пояснень. Людину як об’єкт фізіології, а не анатомії вивчатимуть восьмикласники у книзі Жолос.  Матеріал підручника Хімія Василенко розміщений за концентричним принципом, що значно впливає на ефективність засвоєння навчального матеріалу.

 

Пізнавати різні види мистецтва та виявляти ціннісне ставлення до них допоможе підручник Л. Масол 9 клас.

10 клас вивчатиме зарубіжну літературу за посібником Кадоб’янська, що вирізняється оригінальною структурою, формою подачі теоретичного матеріалу та завданнями для самоконтролю.

 

11 клас вивчить період розстріляного відродження у літературі завдяки підручнику Л. Коваленко.

 

Отож, як бачимо, різноманітність навчальної літератури від видавничого дому Освіта вражає. Купити будь-який із вищеназваних Ви можете на сайті інтернет-магазину bookletka.com.

Відгуки про товар
 1. Очень удобный сайт и отличные цены
  14 бер. 2020, Виталина
 2. С интернет-магазином буклетка знакома уже более двух лет и в целом довольна...
  Очень удобный сайт, все легко и просто найти. Очень большой ассортимент книг. Также помимо книг можно приобрести детские игрушки.
  22 січ. 2016, Рита
 3. Все оформляют оперативно.Оплачивала по предоплате на карту Приватбанка, товар выслали на следующий день
  20 черв. 2015, Светлана
 4. Хороший магазин. Продукция, качество, цены, доставка - все реально соответствует тому, что было обещано. Не пришлось ни за что доплачивать и доставили вовремя. Очень хорошее впечатление о магазине.
  14 черв. 2015, Алина Бойко

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України