• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Подарунки майбутнім першокласникам

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

 Випускний у дитячому садку - дуже важливий крок, оскільки вже незабаром діткам треба йти в школу і освоювати знання. Тому батьки хочуть купити подарунки дітям у дитячий садок, які б не тільки стали для них цікавими, але були б ще й корисними.

 В асортименті представлені різнопланові ідеї подарунків на випускний в дитячому садку. Завжди вважалося, що найкраще подарувати книгу. Щоб вона була пізнавальною для дитини, можна вибрати варіант літератури про тварин. Це може бути і перша дитяча абетка або книга для читання. Вони дозволять провести дозвілля малюка і підготують його до майбутніх занять в школі. Батьки зможуть читати повчальні історії всією сім'єю або разом вивчати ази алфавіту, використовуючи цікаві картинки.

 Для дівчаток можна купити подарунок на випускний в дитячому садочку, створений у вигляді модного кейса. Вони зможуть створювати різні наряди в залежності від тематики (вечірка, принцеса) і наряджати в них своїх моделей. Такі заняття дуже корисні для розвитку творчого мислення, дрібної моторики і вміння працювати з ножицями.

 Універсальний подарунок групі дитячого садка - портфель першокласника, де зібрано масу наочностей, що допомагають освоїти рахунок і цифри, частини мови. У наборі також є розклад уроків, барвисті наліпки і закладки.

 Випускник дитячого садочку - в першу чергу майбутній джентльмен або мила леді, тому до речі доведеться книга «Хлопець / Дівчина на всі 100». У ній дитина зможе прочитати про проблеми в спілкуванні з однолітками і батьками та можливостях їх вирішення, навчиться ввічливості, етикету. Вона також придбає масу корисних знань і навичок, які допоможуть їй краще відчувати себе в соціумі, швидше адаптуватися до нового колективу і навчить впевненості в собі.

 Мами і тата напевно пам'ятають цікаві щоденники для друзів, які вони заповнювали раніше. Зараз у часи інтернету і телефону діти зовсім не знають що це таке, тому подарувавши дитині такий щоденничок, можна допомогти їй з його заповненням. Там його друзі зможуть залишити свої побажання хлопчикові чи дівчинці, написати багато цікавого про себе, звичайно за допомогою батьків.

 Щоб порадувати малюків, просто зайдіть на сайт інтернет-магазину Буклетка і придбайте те, що буде максимально цікаво саме вашим діткам.

Відгуки про товар
  1. Несмотря на то, что они стоят не дешево, карандашики полностью себя оправдали. Очень мягкие и яркие. Заказывала вместе с разукрашкой на подарок племяннице. Даже по раскрасске видно, где она этими карандашами рисовала и где другими. Цвета насыщеннее намного.
    18 квіт. 2018, Оксана

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України