• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники Математика 5 клас

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Адаптація п’ятикласників до навчання в середній школі часом буває складною. Щоб пришвидшити цей процес, вчителю необхідно враховувати вікові особливості молодших підлітків. Математика є опорним предметом, тому, не маючи належної математичної підготовки, неможлива повноцінні освіта людини. Вивчення предмету на цьому етапі зосереджене не стільки на вивченні нових теоретичних понять, скільки на поглибленні вже існуючих та підготовці до опанування в майбутньому алгебри та геометрії. Вчитель математики не повинен перевантажувати дітей зайвим за обсягом домашнім завданням. В цьому йому допоможуть математика 5 клас підручник 2018, укладений з урахуванням всіх особливостей і з логічно упорядкованою системою завдань і вправ.

Протягом навчального року в класі і вдома необхідно пропонувати учням цікаві завдання і регулярно перевіряти їх письмові роботи. Важливу роль відіграє робота над помилками. Не завжди вчитель має на це час, тому в нагоді стануть друковані зошити: робочі, для поточного та тематичного оцінювання, перевірка предметних компетентностей, тестові контролі та методична література. Збірники самостійних та контрольних робіт з математики допоможуть закріпити знання й уміння і формують навичку їхнього практичного застосування. Все це і багато іншого представлено в нашому інтернет-магазині Буклетка.

Не зайвим буде батькам додатково купити підручники математика 5 клас для самостійного опрацювання вдома складних тем, адже різні автори по-різному подають навчальний матеріал,а щоб засвоїти складну тему необхідно багато тренувальних завдань. На сьогодні видавництва працюють над створенням найкращих підручників і методичних матеріалів:

✔ Ранок, ✔ Освіта, ✔ Генеза, ✔ Оріон, ✔Грамота, ✔ Підручники і Посібники ПІП, ✔ Богдан, ✔ Гімназія, ✔ Літера.

Підручник з математики 5 клас нова програма розроблений провідними методистами і затверджений Міністерством освіти і науки України. Автори подбали, щоб підручники були цікавими для учнів цього віку, яскраво проілюстрованими і містили цікаві відомості з історії та географії. Тексти для задач є зрозумілими навіть для самостійного опрацювання та спираються на життєвий досвід дитини. Усе це мотивує дітей до навчання та утримує стійкий інтерес до предмету. За результатами конкурсу підручників для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, переможцями стали 3 підручника авторів: А. Мерзляк, Н. Тарасенкова і О. Істер.

Отож, математика 5 клас підручник купити з приємними знижками зможете на нашому сайті bookletka.com. З радістю доставимо вам їх в Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Миколаїв чи будь-який інший регіон України.

Відгуки про товар
  1. Да Анатолий, полностью согласна с вами. Я заказывала на класс 31 шт, сделали скидку 5 %.
    18 січ. 2016, Наталья
  2. очень доволен, что нашел этот магазин. Достаточно широкий выбор учебной литературы по приемлемым ценам, наличие скидок и хороший сервис - то что нужно каждому покупателю.
    14 черв. 2015, Анатолий Кравчук

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України