• +38 (068) 324-67-07
 • +38 (099) 324-67-07

Longman

Позиції 1 з 12 з 44

на сторінці
 • New Round-Up

  New Round-Up

  Починаючи з: 420 грн

 • Challenges New

  Challenges New

  Починаючи з: 160 грн

 • Fly High Ukraine

  Fly High Ukraine

  Починаючи з: 345 грн

 • Wider World

  Wider World

  Починаючи з: 360 грн

 • Choices

  Choices

  Починаючи з: 420 грн

 • Next Move 1

  Next Move

  Починаючи з: 290 грн

 • Go Getter 1

  Go Getter

  Починаючи з: 320 грн

 • FCE Practice Test without Key

  FCE Practice Test without Key

  Звичайна ціна: 1 160,00 грн.

  Особлива пропозиція: 580,00 грн.

 • Exam Activator

  Exam Activator

  Починаючи з: 695 грн

 • Exam Accelerator

  Exam Accelerator

  Починаючи з: 695 грн

 • Total English New

  Total English New

  Починаючи з: 571 грн

 • New Success

  New Success

  Починаючи з: 440 грн

Позиції 1 з 12 з 44

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У цьому розділі представлено навчально методичні комплекси, словники, посібники з граматики та інші матеріали для вивчення англійської мови,  відомого британського видавництва Longman, заснованого1724 року. Наразі воно є частиною найбільшої у світі видавничої компанії Pearson PLC та спеціалізується на друкові навчальної літератури.

 

Широкою популярністю користуються підручники та посібники longman english, які використовують для викладання англійської у багатьох країнах, зокрема в Україні. Виключно високоякісні навчальні матеріали та книги longman для читання дозволяють вивчати мову в найкращий спосіб. У Longman захоплюються викладачами, які уміють підтримувати та надихати учнів, і беруть з них приклад при створенні навчальних матеріалів з англійської.

 

Видавництво пропонує чималу добірку словників longman dictionary, в тому числі кишенькових. Починаючи з 1978 року друкується один з найбільш популярних тлумачних словників категорії advanced learner's dictionary – longman dictionary of contemporary english. Словник призначений для тих, хто володіє англійською на просунутому рівні і прагне поглибити свої знання. У ньому для всіх понять дається визначення за допомогою простих, найбільш поширених слів. До друкованого словника longman dictionary додається DVD-диск з цифровою версією.

 

Багаторівневі навчально-методичні комплекси longman english відрізняються сучасним підходом до вивчення мови. Кожен містить підручники "Longman Students book", робочі зошити "Longman workbook", посібники для вчителів та додаткові матеріали на цифрових носіях. Ви легко знайдете саме той навчальний курс, що відповідає вашому віку, рівню володіння мовою та цілям, які ви ставите перед собою. Зокрема пропонуються посібники для освоєння ділової англійської, специфічної лексики для різних сфер діяльності.

 

Широкий асортимент посібників з граматики grammar longman дозволяє обрати найкращий варіант і для дітлахів, і для студентів, і для ділових людей. Підручники з граматики із вправами для кращого засвоєння та перевірки знань розроблено спеціально для підготовки до екзаменів з англійської, наприклад, FCE (First Certificate in English).

 

У свою чергу книги longman, кожну з яких адаптовано для певного рівня володіння англійською, допоможуть легко і невимушено, за цікавим читанням вдосконалити знання мови. До багатьох із longman books пропонується диск з аудіоверсією, що сприяє засвоєнню правильної вимови та дозволяє покращити навички сприйняття англійської на слух.

Замовляйте популярні підручники Pearson Longman books за оптовими цінами у Київ, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Маріуполь та по всій Україні. Безкоштовна доставка кур'єром та якісний сервіс за телефоном 068-324-67-07.

Безпосередньо у цьому розділі ви можете обрати та купити longman посібники, книги для читання, словники та цілі навчально-методичні комплекси для ефективного вивчення англійської.

Відгуки про товар
 1. Я тоже перешла с мерфи на раун апы...
  30 січ. 2019, Юлия
 2. Дуже зручний підручник. Всі вправи розроблені так, що йде постійне повторення пройдених слів. Структура кожного модулю проста і ефективна.
  Теми "живі" та цікаві, що полегшує засвоєння матеріалу.
  Довго не могла купити. Нарешті знайшла тут! Доставили швидко. Залишилась задоволена:)
  4 бер. 2018, Alexandra
 3. Ввічливі продавці, все чудово пояснили і розказали про товар, заказ швидко відправили.
  19 січ. 2016, Олена
 4. да, я согласен мне тоже больше нравится Round Up. я купил 3 на этом сайте.доволен работой сайта)
  18 січ. 2016, Никитка
 5. цей курс розрахований для дітей віком 11-15 років. Рекомендований для шкіл з 2-3 годинами англійської мови на тиждень. Може бути рекомендований для спеціалізованих шкіл та інтенсивного вивчення другої іноземної мови. цей НМК підходить для моєї доньки так як вона вивчає поглиблено німецьку.
  18 січ. 2016, Алевтина
 6. Я могу высказать свое мнение по раунд ап 1-2. Мы используем эти уровни в 3-4 классах. Я считаю эти пособия наилучшими по грамматике, которые бы подошли на начальную школу.
  8 лип. 2015, Алла Владимировна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України