• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Оформлення інтер'єру в ДНЗ

Позиції 1 з 12 з 40

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 40

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Оформлення інтер’єру в ДНЗ

Кожний дорослий та навіть дитина знають, наскільки важливі дитячі куточки у ДНЗ. Вони не просто виконують не лише функцію оформлення ДНЗ, а й мають розвиваючі функції для діток. Усе залежить від спрямованості куточка. Є багато різних варіантів, які підходять як для дитячих садочків, так і для інших дошкільних навчальних закладів. Вашій увазі представлено декілька видів куточків ДНЗ у різних стилях і темах оформлення:

• Куточок природи в ДНЗ;

• Батьківський куточок ДНЗ;

• Український куточок ДНЗ;

• Куточок чергування.

Загалом, сьогодні у будь-якому навчальному закладі є тематичні куточки, тому пояснювати їх особливе та важливе значення немає сенсу. Для Вас будуть доступні куточки для ДНЗ у суто українському стилі, наприклад, куточок меню з малюнками національних страв та з героями у національних костюмах. Такого ж оформлення доступні куточки для батьків, куточки з малюночками дітей та ін.. Також є тематичні стенди ДНЗ з оформленням «Кумедні тваринки» та «Хлопчики та дівчата».

Куточки для дошкільних навчальних закладів – це невід’ємна частина будь-кого дитячого садочка, де буде розміщуватися найактуальніша інформація для дітей та дорослих. Саме цей атрибут дозволяє привчити діточок до чергування та дисципліни ще у дошкільному навчальному закладі. Саме тут розміщують перші шедеври малюків та проявляють їх таланти. Саме завдяки куточку у ДНЗ, батьки можуть дізнатись усю необхідну та актуальну інформацію, не відволікаючи вихователя від діток. Саме на куточку розміщено меню сьогоднішнього дня, де уся бажаючі можуть з ним ознайомитись. Дитячі куточки – це не просто стенди у ДНЗ. Це атрибут, який допомагає вихователю плідно та якісно працювати з дітлахами.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України