• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Я досліджую світ 2 клас

Позиції 1 з 12 з 80

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 80

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Я досліджую світ 2 клас зошити НУШ купити

 

Ознайомлення другокласників із законами природи, оточуючим середовищем продовжується в 2 класі в межах вивчення інтегрованого курсу, який охоплює систему знань про людину, суспільство, природу. Найкраще  опанувати нові поняття учні другого класу можуть під час дослідницької діяльності, яку забезпечують практичні роботи вміщені у робочих зошитах. Ось чому, зошити поряд з підручником є основними засобами навчання. Я досліджую світ 2 клас зошит НУШ купити можете на нашому сайті, а обрати найкращий допоможе наш  огляд.

 

Концепція Нової української школи передбачає вивчення цієї дисципліни за двома програмами – Савченко і Шиян. За аналогічним принципом розділилися автори курсу. Обирати друковані посібники необхідно по автору підручника, за яким навчаються ваші діти.

 

Найпопулярнішим на сьогодні є я досліджую світ 2 клас Гільберг («Генеза»). Разом з альбомом він є складовою навчально-методичного комплексу автора, що  забезпечує цілісність у розумінні певних явищ. Крім традиційних методів навчання тут ще використовуються творчі роботи, дидактичні ігри, навчальні досліди.

 

Не менш затребуваний -  ЯДС 2 клас робочий зошит Бібік («Ранок»). У ньому вміщується багато цікавих завдань, логічні вправи, тести, ребуси. За твердженням автора такий посібник буде гарним помічником в дослідженні навколишнього середовища.

 

ЯДС 2 клас зошит 1 частина знайомить школяра з поняттями орагнізм людини, здоров’я та хвороби,  рослини й звірі восени, явища природи тощо. Під час уроків ЯДС у початковій школі на сторінках зошита обов’язково ведеться календар погоди, що сприяє розвитку самостійності та пізнавального інтересу.

 

Я досліджую світ 2 клас робочий зошит Грущинська («Оріон»)  побудований за принципом тематичних тижнів, на кожному з яких учні роблять відкриття. Посібник яскраво ілюстрований і мотивує до вирішення поданих завдань.

 

Купити зошит ЯДС  2 клас для діагностичних робіт стане в нагоді не тільки вчителям для моніторингу якості освіти, а й батькам, які хочуть дізнатися чи засвоїла дитина ту чи іншу тему.

 

Придбати ці та інші посібники на друкованій основі Ви зможете на сайті bookletka.com.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України