• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Наочний матеріал

Позиції 1 з 12 з 338

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 338

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Кожен вчитель у школі повинен зробити все, щоб його уроки були цікавими і змістовними. Особливо це стосується методів подачі інформації. Не всі діти можуть сприймати матеріал на слух. Це потребує від них посидючості, терпіння і вольових зусиль. Під час довгого монологу вчителя, деякі школярі можуть, сидячи за партою, подумки бути повністю відсутніми в класі. Тому дуже важливо заволодіти їх увагою і включити в активну роботу.

 

Для вирішення даної проблеми необхідно купити наочний матеріал. Наочність – важливий аспект навчання школярів. Завдяки їй у дітей формується правильне сприйняття навколишнього середовища, аналізуються і узагальнюються події і явища, відображається об’єктивна реальність. Без наочності неможливо досягти правильних уявлень про довкілля, активного розвитку мовлення і мислення. Саме вона примусить дітей порівнювати об'єкти з образами, висловлювати свою думку, розмежовувати або поєднувати предмети.

 

Будь які шкільні плакати купити можна в інтернет-магазині «Буклетка». Вони охоплюють весь спектр дисциплін та знань, якими повинен володіти сучасний учень. Всі українські плакати виконані на якісному папері із застосуванням яскравих кольорів, малюнків, фотографій. Такий зовнішній вигляд наочності приваблює увагу дітей і сприяє швидшому засвоєнню потрібної інформації.

 

У нас ви зможете знайти навчальні плакати з усіх предметів як для молодших класів , так і для дітей середньої та старшої ланки: навчання грамоти і музика, українська мова і математика, хімія і біологія, фізика і астрономія, інформатика і економіка.

 

Кожна дитина з самого малку повинна знати символи України. Пплакати із зображенням Герба, Прапора та слів Гімну Держави, повинні бути кожному класі. Їх також можна придбати у нас в магазині.

 

Серія демонстраційного матеріалу з ОБЖ навчить дітей правилам поведінки під час непередбачуваних ситуацій, а пам’ятки з «Охорони здоров'я» - правильно сидіти за партою та зберегти гарну поставу.

 

Крім предметних плакатів на поличках «Буклетки» ви знайдете тематичні комплекти наочності, плакати для оформлення класної кімнати, стенди, репродукції картин, портрети вчених, різноманітні карти України та світу, оцінки-наліпки.

Необхідний наочний матеріал вчитель зможе замовити на сайті bookletka.com з доставкою в міста Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та по всій території України. 

Відгуки про товар
 1. Заказала всю серию этих раскрасок в комплекте с тетрадью "Зелена галявина" . Все очень наглядно и доступно. Материал подан красочно и в игровой форме. В тетради есть вкладка с наклейками. Своим выбором довольна!
  22 квіт. 2018, Катерина
 2. Комплект досить непоганий. Іллюстрації детальні та правдоподібні. Папір, з якого виготовлені картки, плотний. Все сподобалось.
  9 квіт. 2018, Анжела
 3. Який загальний розмір плакату?
  21 січ. 2018, Галина
 4. замовляла я на багатьох сайтах різноманітну літературу, були в мене завжди якісь проблеми то відправлення зроблять не на те відділення, то не докладуть та все таке, але натрапила я на ваш сайт - просто все чудово. Я й надалі буду замовляти на вашоу сайті.
  15 черв. 2015, Валентина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України