• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Документація ДНЗ

Позиції 1 з 12 з 54

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 54

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Документи займають дуже важливе місце в суспільному житті. Жодна установа не може почати і продовжувати будь-яку діяльність без письмового оформлення своєї роботи. Навчальні заклади не є виключенням. Важливе місце в роботі дитячого садка займає ділова документація днз.

Департаментом освіти була розроблена типова Інструкція, в якій прописаний перелік документації днз для всіх працівників навчального закладу. Для того, щоб систематизувати та полегшити ведення документації днз, було розроблено спеціальні журнали. Кожен з них призначений для окремого виду діяльності.

Для того, щоб правильно організувати свою роботу з дітьми, вихователь повинен знайти до кожної дитини правильний підхід. А це можливо тільки тоді, коли йому відомі всі особливості розвитку вихованця. На цьому етапі обов’язково потрібно провести діагностику та моніторингові дослідження. В інтернет-магазині «Буклетка» можна придбати журнали, які й призначені саме для цієї мети.

Неможливо проводити роботу з дітьми без планування освітньо-виховної роботи. Тому документація вихователя днз включає в себе низку журналів з планування роботи, обліку щоденного відвідування та робочий зошит.

Завідувач зможе придбати у нас журнали для реєстрації наказів, інструктажів, посадових інструкцій, а також всі журнали з організації та контролю дитячого харчування. Дуже важливо для дитсадка не тільки зберегти, а й поліпшити здоров'я дітей. Велике значення мають правильне фізичне навантаження та загартування. Всі заходи, пов’язані з фізичним розвитком дітей, вихователь погоджує з медсестрою. Тому,медична документація днз теж дуже важлива, оскільки в ній ведеться облік щеплень, медоглядів, захворювань, оздоровчих заходів та зберігаються всі антропометричні дані дітей.

Кожен працівник дитсадка виконує свою роботу, але мета у всіх одна – виховати здорових і розумних дітей. Щоб згуртувати роботу всього колективу й направити її в правильному напрямку, потрібна допомога фахівця, а саме – методиста. Документація методиста днз буде завжди в порядку, якщо він скористається нашими журналами. А це дуже важливо, бо методист – приклад усьому педагогічному персоналу.

Скориставшись послугами нашої «Буклетки», ви зможете набагато швидше заповнювати документацію, а час, який звільниться, використовувати на цікаве спілкування з маленькими вихованцями.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України