• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Beehive OXFORD

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 28

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Біхайв купити комплект онлайн


Представляємо Вашій увазі новий оксфордський курс англійської для початкової та середньої школи. На перший погляд це схожий курс на фемелі енд френдс, однак його автори дуже плідно попрацювали, аби значно вдосконалити вивчення мови та вже з першого року навчання готувати учнів до майбутніх іспитів. Біхейв складається з 7 рівнів та підходить до навчання дітей віком від 6 до 13 років. За замовчуванням він розрахований на 120-150 годин. Завершення кожного рівня гарантує отримання знань відповідно рівням А1, А2 та В1 за системою оцінювання CEFR.


Головні особливості навчального курсу:

 

• Граматика та лексика вивчається у тісному взаємозв’язку на базі текстів, відео з реального життя

• Проста та зрозуміла подача нового матеріалу, цифрова підтримка усіх навчальних тем

• Командні проекти розвивають комунікативні навички та навчають працювати у колективі

• Рубрика «Думай, відчувай, розвивайся» сприяє підвищенню емоційного інтелекту школярів

• Потужна методична система з досконалими засобами оцінювання, що дозволяє швидко досягти необхідного результату, підготуватися до іспитів.

 

НМК Біхайв включає в себе:

 

✔  Підручник

✔  Робочий зошит

✔  Книга для вчителя з кодом доступу до ресурсів на платформі Оксфорд.


Замовити підручник Біхейв для школи за доступною ціною

 

Книжка стартер являє собою посібник для дошкільнят з вивчення алфавіту, кольорів, цифр та базового словника. Яскраві й цікаві за сюжетом ілюстрації привертають увагу дітей та мотивують до вивчення англійської.

Книга 1 рівень складається з 10 блоків, 5 уроків в кожному, протягом яких учні вивчають нові слова, граматичні структури, розвивають навички правильного читання й письма, виконують творчі роботи. Наступні 2,3,4,5,6 рівні побудовані аналогічно з поетапним поглибленням навчального матеріалу.

Стюдентс бук зазвичай використовується на уроках в класі або під час онлайн навчання.

 

Купити робочий зошит на клас зі знижкою

 

Ідеальним доповненням до навчальної книги є воркбук, в якому учні, виконуючи завдання, демонструють як засвоїли нові теми. Це допомагає вчасно діагностувати прогалини у знаннях та швидко їх заповнювати. Вправи подаються в ігровій формі та з улюбленими героями серії – це дозволяє підтримувати зацікавленість учнів англійською.

Для вчителів розробники курсу підготували тічерз бук, що містить методичні рекомендації, плани-конспекти, поради та базу матеріалів, які мають бути використані на уроках для досягнення найкращого результату.

Замовляйте  вже зараз на сайті Буклетка комплекти на клас і  отримаєте гуртові знижки та безкоштовну доставку по Україні.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України