Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Oxford

Позиції 1 з 12 з 120

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 120

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари

Починаючи з: 300 грн

Починаючи з: 236 грн

Починаючи з: 112 грн

Починаючи з: 196 грн

598,00 грн.
397,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

У цьому розділі представлено навчально методичні комплекси "НМК"  Oxford University Press, які розробляються спеціалістами та науковцями в галузі авторських комуникативних методів викладання англійської мови.

 

Окфорд – найстаріший англомовний виш у світі. Ніхто не знає точно, коли саме його було засновано, а перші достовірні згадки датуються XI століттям. Еталонну британську вимову, що свого часу сформувалася як діалект високоосвічених людей, нерідко називають «оксфордською» саме на честь університу. Велику роль у цьому зіграло видавництво Oxford University Press, надрукувавши наприкінці XIX сторіччя знаменитий Oxford English Dictionary. Цей академічний словник періодично оновлюється і містить всі без винятку слова англійської мови, враховуючи ті, що вже вийшли з ужитку, надаючи до кожного детальний опис.

 

Сьогодні Oxford University Press – найбільше університетське видавництво в світі. Друкує Oxford книги різного спрямування, але здебільшого освітнього. Колекція Oxford English Language Teaching складається перш за все з кількох серій навчально-методичних матеріалів для ефективного освоєння англійської мови. Кожна добірка призначена для певної вікової категорії учнів, від дошкільнят до дорослих.

 

Всі серії багаторівневі. Обравши будь-яку з них, ви можете як розпочати вивчення англійської з нуля, так і вдосконалити майже бездоганне знання мови до найвищого рівня Advanced. Для кожного рівня передбачено блок друкованих матеріалів–oxford students book (підручник), oxford workbook (робочий зошит) і teacher’s book(книга для викладача).Ці базові складові доповнені дисками з тестовими завданнями, навчальними аудіо- та відеоматеріалами.

 

До колекції Oxford English Language Teaching також входять посібники oxford grammar. Кожен з них рекомендований для певного рівня вивчення англійської і містить величезну кількість вправ для практичного освоєння граматики. Додаткові аудіозаписи призначені для опрацювання правильної вимови, британської або американської.

 

Для цікавого читання англійською пропонуються різноманітні oxford book– книги з казками, класичними творами англійської літератури, захоплюючими оповіданнями тощо, зокрема в аудіоформаті. Для навчання дітлахів стануть в нагоді добірки веселих пісень з цікавими завданнями до них. Друкує Oxford University Press також чимало корисних посібників для освоєння на високому рівні ділової англійської мови та професійної лексики.

Замовляйте популярні підручники Oxford English books за оптовими цінами у офіційного представника в інтернет-магазині Bookletka.com. Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Умань, Харків, Маріуполь, Краматорськ, Сєвєродонецьк та по всій Україні.

Словники, книги, підручники видавництва oxford придбати можна, обравши на сторінках цього розділу. Бажаємо легкого та ефективного вивчення англійської за найкращими програмами oxford english.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України