• +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Oxford

Позиції 1 з 12 з 116

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 116

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У цьому розділі представлено навчально методичні комплекси "НМК"  Oxford University Press, які розробляються спеціалістами та науковцями в галузі авторських комуникативних методів викладання англійської мови.

 

Окфорд – найстаріший англомовний виш у світі. Ніхто не знає точно, коли саме його було засновано, а перші достовірні згадки датуються XI століттям. Еталонну британську вимову, що свого часу сформувалася як діалект високоосвічених людей, нерідко називають «оксфордською» саме на честь університу. Велику роль у цьому зіграло видавництво Oxford University Press, надрукувавши наприкінці XIX сторіччя знаменитий Oxford English Dictionary. Цей академічний словник періодично оновлюється і містить всі без винятку слова англійської мови, враховуючи ті, що вже вийшли з ужитку, надаючи до кожного детальний опис.

 

Сьогодні Oxford University Press – найбільше університетське видавництво в світі. Друкує Oxford книги різного спрямування, але здебільшого освітнього. Колекція Oxford English Language Teaching складається перш за все з кількох серій навчально-методичних матеріалів для ефективного освоєння англійської мови. Кожна добірка призначена для певної вікової категорії учнів, від дошкільнят до дорослих.

 

Всі серії багаторівневі. Обравши будь-яку з них, ви можете як розпочати вивчення англійської з нуля, так і вдосконалити майже бездоганне знання мови до найвищого рівня Advanced. Для кожного рівня передбачено блок друкованих матеріалів–oxford students book (підручник), oxford workbook (робочий зошит) і teacher’s book(книга для викладача).Ці базові складові доповнені дисками з тестовими завданнями, навчальними аудіо- та відеоматеріалами.

 

До колекції Oxford English Language Teaching також входять посібники oxford grammar. Кожен з них рекомендований для певного рівня вивчення англійської і містить величезну кількість вправ для практичного освоєння граматики. Додаткові аудіозаписи призначені для опрацювання правильної вимови, британської або американської.

 

Для цікавого читання англійською пропонуються різноманітні oxford book– книги з казками, класичними творами англійської літератури, захоплюючими оповіданнями тощо, зокрема в аудіоформаті. Для навчання дітлахів стануть в нагоді добірки веселих пісень з цікавими завданнями до них. Друкує Oxford University Press також чимало корисних посібників для освоєння на високому рівні ділової англійської мови та професійної лексики.

Замовляйте популярні підручники Oxford English books за оптовими цінами у офіційного представника в інтернет-магазині Bookletka.com. Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Умань, Харків, Маріуполь, Краматорськ, Сєвєродонецьк та по всій Україні.

Словники, книги, підручники видавництва oxford придбати можна, обравши на сторінках цього розділу. Бажаємо легкого та ефективного вивчення англійської за найкращими програмами oxford english.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України