• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 7 клас

Позиції 1 з 12 з 21

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 21

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зміна парадигми навчання учнів у загальноосвітній школі стала приводом для розроблення нових підручників. які будуть адаптовані до нормативних вимог сучасного світу. І хоча англійська мова вже давно стала профілюючою в навчальних закладах різних форм власності, та з початком спрямованої європейської інтеграції все більш популярним стає володіння і німецькою мовою. Саме її вводять у школах в рамках другої іноземної, і першими починають її опанувати учні 5 класів.

Такий крок було зроблено три роки тому, тож тепер актуальним стає німецька мова 7 клас сотникова підручник 2015, який розроблено згідно з чинними програмами та міністерськими вимогами. Діти на третьому році навчання іноземної мови вже добре оперують певним словниковим запасом та граматичними правилами, проте на перше місце виходить розвиток навичок комунікації та активного використання здобутих знань. Книжка німецька мова 7 клас сотникова наповнена не лише стандартними текстами для читання та набором лексичних одиниць, розбитих за тематичними блоками, але й презентує новий підхід у викладанні філологічних дисциплін. Це нововведення стосується активного введення різноманітних проектних робіт, які спрямовані на розвиток креативного мислення школярів та адаптації до мовного середовища. Ці правила продиктовані також і вимогами Загальноєвропейської асоціації мовної освіти.

Нова книга німецька мова 7 клас сотникова входить в однойменний методичний комплекс, який складається з підручника. книги для вчителя, книги для читання та окремо двох зошитів – робочого та контрольного. Тож такий комплект зробить процес навчання зручним як для вчителя, так і для учнів. Можливість мати окрему книгу для вдосконалення навичок читання допоможе краще контролювати темп та мовні здібності під час читання, а також впровадити ряд перекладацьких та мовних вправ на сонові запропонованих текстів.

Робочий німецька мова 7 клас сотникова зошит містить у собі добірку вправ, які націлені на закріплення матеріалу підручника та розширення сфери використання граматичних наробок. Різні рівні складності дозволяють ефективно використовувати посібник у класах з різним рівнем підготовки учнів, що значно покращує та полегшує процес навчання.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України