• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Іноземна мова 1 клас Зошити

Позиції 1 з 12 з 68

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 68

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

АНГЛІЙСЬКА МОВА 1 КЛАС зошити

Інтернет-книгарня Буклетка представляє Вашій увазі широкий асортимент навчальної літератури. Зокрема, в даному розділі пропонуються робочі зошити з англійської мови для 1-го класу. Це незамінний посібник для учня, який бажає навчатися іноземній мові. Наша книгарня зібрала найкращі екземпляри, які на практиці доказали свою ефективність, від популярних видавництв та відомих авторів. Їх широко застосовують в українських загальноосвітніх та спеціалізованих закладах для навчання учнів молодших класів. Вони в повній мірі відповідають нормам НУШ та допущені до освітнього процесу Міністерством освіти і науки України.

Якщо Ваша дитина пішла у 1 клас і Ви бажаєте надати їй доступ до якісних знань, закласти міцний фундамент для подальшого вивчення англійської мови й удосконалення мовленнєвих навичок, тоді цей розділ буде корисним, тут неодмінно знайдеться все необхідне для цього.

 

Нова Українська школа– якісно новий процес навчання

НУШ – це реформа шкільництва, котра була запроваджена МОН України в 2018 році. Вона передбачає створення сучасної української школи, спроможної надати учням весь спектр якісних знань і вмінь, та навчити застосовувати їх на практиці. Один із постулатів програми звучить як: «навчання через діяльність». Програма націлена на клас і на кожного учня окремо. Загалом реформа ставить за мету створення в школі таких умов, щоб вона змогла виховати громадян здатних до дій і інновацій, які зможуть розв’язувати проблеми сучасного суспільства, ухвалювати та відповідати за свої рішення.

Велика увага приділяється соціалізації дитини та розвитку її особистості, задля того, щоб вона могла використати свої особистісні якості на користь суспільству й усвідомлювала себе громадянином, одним цілим з Україною. Також увага акцентується на креативному і критичному мисленні, прагненні до самовдосконалення й цивілізованій взаємодії з навколишнім середовищем. Окрім того реформа стосується діяльності педагога, вона упорядковує робочий час вчителя, відкриває доступ до широкого педагогічного інструментарію.

Таким чином, для реалізації задуманого, НУШ потрібна компетентна та ефективна навчальна література.

Вона повинна:

• Формувати навики і компетенції.

• Мотивувати як учнів, так і вчителів.

• Мотивувати до пошуку нових знань.

• Приділяти увагу самонавчанню та позакласній роботі.

• Приділяти увагу практичним заняттям.

• Розвивати усі напрямки мовлення.

• Розвивати світогляд.

• Розвивати критичне і креативне мислення.

• Виховувати дух громадянина.

• Виховувати повагу до особистості і взаємоповагу.

• Вчити доброзичливості і позитивному ставленню.

• Вчити довіряти у відносинах і бути відданим.

• Популяризувати вільність вибору і право вибору.

• Популяризувати принципи соціального партнерства.

• Бути дитиноцентричною.

• Бути актуальною та цікавою.

• Навчати не тільки предметним навичкам, але й розвивати екологічну, економічну, правову і соціальну обізнаність.

Усі ці компетенції вкрай важливі, тому повинні закладатися в основу вивчення будь-якого предмету, в тому числі й англійської мови як іноземної. Окрім того, зошити з іноземної мови повинні розвивати у дітей навики мовлення, письма й читання. Посібники для 1-го класу вкрай важливі, адже саме з їхніх сторінок розпочинається ознайомлення дитини з новим для неї предметом. Тому вони мають зацікавити її до навчання, використовуючи сучасні педагогічні прийоми та ігрову методику викладання, залучати великий кластер інтерактивної інформації та базуватися на актуальних і зрозумілих сучасним дітям даних. Українські видавництва, які працюють по методиці НУШ випускають найбільш ефективну навчальну літературу.

 

Видавництва англійської мови в Україні

1. Видавництво Ранок займається друком високоякісної навчальної літератури, яку створюють найкращі фахівці та педагоги. Воно налагодило співпрацю з провідними видавництвами ЄС та США і користується партнерськими відносинами з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios. Завдяки цій співпраці на світ появилось безліч цікавих інтерактивних проектів, які покращують процес навчання англійської мови, урізноманітнюють його і збагачують.Друкарня отримала безліч нагород, відзнак та премій. Вона увійшла до Європейської асоціації видавців навчальної літератури. Українські педагоги відзначають високий рівень якості її навчально-методичних посібників, вони користуються великою популярністю у вчителів, учнів та їх батьків і на практиці доказали свою ефективність. Друкарня володіє розвиненою виробничою базою, оснащеною сучасним устаткуванням і спроможною виготовляти літературу високої якості та високого рівня складності великими тиражами. Тут використовуються передові екологічно чисті технології та матеріали.

2. Видавництво Лібра Терра плідно працює на освітній ниві багато років поспіль. З її верстатів зійшла величезна кількість навчально-методичної літератури, зокрема робочий зошит з англійської мови для першокласників. Вона створюється завдяки клопіткій роботі висококваліфікованих фахівців, в тісній співпраці з педагогами- практиками і науковцями. Продукція друкарні володіє грифом МОН України, має цікавий та актуальний вміст і красивий дизайн. Кожен цикл навчальної літератури розробляється на засадах системності, наступності і послідовності. В сучасних умовах навчання наявність одного лиш робочого зошиту недостатньо, тому він доповнюється CD-дисками з інтерактивною і мультимедійною інформацією, де багато уваги приділяється візуалізації і аудіюванню.

3. Видавництво Богдан понад 20 років забезпечує потреби національної школи в якісній науково-методичній літературі. Тут систематично займаються оновленням та створенням нових робочих зошитів з англійської мови. Вони відрізняються своєю оригінальністю і цікавістю, а також ефективністю та актуальністю. Подана в них інформація зрозуміла сучасним учням і викликає у них жвавий інтерес, вона відповідає усім нормам МОН України, а самі посібники допущені до освітнього процесу. Вони активно використовуються в навчальних закладах країни, де отримали схвальні відгуки від вчителів та учнів. В арсеналі друкарні більше 5000 перевірених часом та схвалених читачами навчальних книг.

4. Державне видавництво Підручники і посібники може похвалитися створенням цілої низки зошитів з англійської мови. Всі вони виявилися вкрай ефективними і здобули неабияку популярність серед вчителів й учнів. Друк реалізується на потужній поліграфічній базі, де використовується передові технології та сучасне устаткування.Друкарня більше 20 років присутня в освітньому просторі випускає якісну та доступну літературу, над якою працює великий штат спеціалістів. Вона співпрацює з талановитими і професійними авторами, провідними науковцями, методистами та вчителями. Продукція друкарні коштує дешево і являється загальнодоступною

 

Англійська мова – кращі автори учнівських зошитів

Будна Т.Б. – автор безлічі посібників, які отримали допуск МОНУ до освітнього процесу. Вони використовуються в загальноосвітніх та спеціалізованих школах, надаючи учням якісні знання з іноземної мови.

О. Карпюк – відома своєю плідною працею на освітній ниві. Творчий підхід, скрупульозність і увага до деталей, роблять її посібники незамінними на шляху вивчення іноземної мови.

Губарєва С.С. – створила велику кількість популярної лінгвістичної літератури. Її праці знаменуються продуманою структурою та лаконічністю, інформація подається максимально зрозуміло і просто, з використанням ігрової форми викладання.

Г. Пухта – висококваліфікований спеціаліст, який створює високоякісну навчальну літературу. Вона використовується в школах по всій території України, в тому числі й для навчання першокласників. Запропоновані ним зошити допомагають першокласникам швидко опанувати алфавіт і отримати початкові знання з англійської.

Доценко І.В. – один з найкращих авторів, праці якого отримали визнання в освітній галузі країни. Вони займають провідні позиції в сфері вивчення англійської, надаючи учням доступ до якісних мовленнєвих знань, та розвивають світогляд.

Т. Ю. Бєляєва – займається реалізацією надзвичайно вдалих, продуманих до найменших деталей посібників. Її друковані видання відомі і впізнаванні, чудово пристосовані до сучасних умов викладання, та виконуються з дотриманням усіх методичних рекомендацій.

Г.К.Мітчелл – автор, який співпрацює з міжнародним незалежним виданням MM Publications, яке спеціалізується на випуску літератури з англійської мови. Його праці признані в багатьох країнах світу, зокрема в Україні. Купити їх буде вкрай вдалим вибором.

Книжковий інтернет-магазин Буклетка реалізує весь спектр друкованих товарів оптом і в роздріб. Тут можна замовити тираж будь-якого об’єму по доступній ціні.

 

Відгуки про товар
  1. Класний сайт
    23 вер. 2019, Вчитель
  2. Спасибо большое! Обслуживание - класс! Все вовремя доставили, сообщили, подсказали!
    17 вер. 2019, Евгения

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України