• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Позакласне читання 3 клас

Позиції 1 з 12 з 29

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 29

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Позакласне читання 3 клас купити НУШ


З метою формування читацьких інтересів третьокласників поряд із класними проводять уроки позакласного читання. Всім відомо, що книга виховує, розвиває фантазію, логіку, образне мислення, але підбір текстів має бути спеціалізованим, відповідно до вікових особливостей учнів. Всіх цих вимог дотримано в книжках з позакласного літературного читання. Сьогодні існує чимало таких посібників на будь-який смак.Нижче представлені найпопулярніші книги для читання.

 

 У виданні Настенко (ПЕТ), зібрані найцікавіші художні твори та подана система завдань, що допоможе не тільки перевірити розуміння прочитаного, а й залучити школярів до активного навчання.

 

 Книжки Савченко «Моя домашня читальня» і «Я люблю читати» (Освіта) містять різножанрові твори і спрямовані на розвиток традицій сімейного читання.

 

 Посібник «Читаємо в колі друзів» 3 клас Антонова (Літера),  окрім текстів для удосконалення читацьких навичок, містить вправи для розвитку критичного мислення та завдання з української мови, таким чином забезпечується інтегрованість навчальних предметів. «Швидкочитаночка» цього ж автора містить цікаві авторські тексти, виховує читацьку грамотність та має зручний підрахунок слів.

 

 «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури 3-4 класів» (Видавництво Старого Лева) подає на прочитання актуальні тексти сучасних вітчизняних письменників з ілюстраціями відомих художників. У ній Ви знайдете слова та ноти українських письменників, веселі вірші, пригодницькі твори, стильні поради дизайнерки тощо.

 

 Мартиненко в своєму посібнику «Читаю залюбки» (Освіта) пропонує прозові та віршовані твори, поділені в книзі за тематичними блоками. Рубрика Знайдіть інформацію і поділіться нею із своїм однокласником розширює кругозір дітей та вчить презентувати опрацьований матеріал.

 

 «Читаємо із задоволенням щодня» Гайова (Оріон) поєднує в собі хрестоматію, робочий зошит і навчальну книгу. Ігровий матеріал представлений тут мотивує третьокласників до навчання.

 

  «Книжка для додаткового читання» Богданець-Білоскаленко (Грамота) має добірку пізнавальних текстів сучасних письменників, що формують читацькі уміння та навички.

 

 «Перлинка» Науменко (Освіта) містить тексти різних типів, що навчає сприймати та аналізувати різні тексти без проблем.

 

 «Золоті хвилинки» та «Сонячні вітрила» Лабащук (ПіП) спрямовані на формування навичок самостійного прочитання та письма.

 

 «Вдумливе читання» Беденко (Богдан) допоможе дитині у смисловому читанні та самостійно генерувати власні тексти.

 

 «Читаємо в класі та вдома» Джежелей (Ранок) забезпечить матеріалом не тільки  позакласних уроків, а й може бути використана на дозвіллі, на канікулах тощо, адже тут такі цікаві вірші та оповідання.

 

Тож із бажанням позакласне читання 3 клас НУШ купити завітайте на наш сайт bookletka.com, у відповідному розділі якого знайдете все необхідні за приємними цінами.

Відгуки про товар
  1. круто
    22 січ. 2019, Егор

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України