• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Мистецтво 2 клас

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Мистецтво 2 клас зошити НУШ


Значення шкільного предмету мистецтво сьогодні переважно недооцінюють, вважають його необов’язковим. На жаль, батьки не розуміють, що саме такий предмет допоможе сформувати креативне мислення у дитини та виявити її мистецькі нахили.

 

Оскільки вчителі не завжди можуть забезпечити заняття другокласників всіма необхідними матеріалами, виникає потреба мистецтво 2 клас зошит нуш купити, щоб у кожної дитини були свої заготовки для творчості. Нова українська школа передбачає поєднання суміжних предметів для їх цілісного сприйняття, тому методисти розробили інтегрований курс – поєднання уроків образотворчого мистецтва та музичного.

 

Обираючи гарний посібник для занять, звертайте увагу на те, що майже всі вони створені до підручника, за яким вивчають цей предмет діти. Альбом, за яким другокласники вивчають образотворче мистецтво характеризується чіткою схемою і послідовністю виконання репродуктивних завдань. З ним легко навчитися сучасним технікам  малювання, що відповідають віковим особливостям учнів.

 

Робочий зошит-альбом від автора інтегрованого курсу Л. Масол (Генеза) доповнює матеріал підручника та містить різні види і форми робіт з образотворчої та музичної діяльності. До навчально-методичного комплекту інтегрованого змісту автора Рубля (Ранок) крім книги належить зошит, який вчить сприймати й аналізувати музичні твори, та альбом, що розвиває графічні уміння, фантазію, уяву.


Калініченко (Освіта) допомагає робити другокласникам перші творчі кроки та пропонує матеріал, пов’язаний зі звичаями й традиціями українського народу. Для обговорення пропонуються репродукції картин відомих художників. Посібник Лємєшева (Абетка) містить вправи від простого до складного допомагають розвивати творчий потенціал кожної дитини.

 

Кондратова (Богдан) осучаснила форми роботи на уроках мистецтва і пропонує завантажити додаток, завдяки якому діти зможуть виконувати завдання на своєму телефоні, слухати музичні твори, переглядати відео.

 

Маленький художник Демчак (ПіП) включає художньо-творчі вправи, що дозволяють розвинути в діток сенсорні здібності.

 

Чарівний пензлик Бровченко допомагає навчити мислити художніми образами, розвити гнучкість мислення.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України