• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

New Round-Up

Позиції 1 з 12 з 30

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 30

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

New Round Up купити підручник з граматики з доставкою по Україні - Київ, Львів, Одеса, Дніпро.


В інтернет-книгарні Буклетка зібрана величезна колекція навчальної літератури спрямованої на вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Серед усього цього розмаїття особливе місце займає Семирівневий навчально-методичний комплекс New Round Up. Це спеціалізований курс англійської мови, створений Virginia Evans і Jenny Dooley, виданий всесвітньо відомим видавництвом Pearson Longman.

 

✍Структура курсу:

 

• Starter

• Round-Up 1

• Round-Up 2

• Round-Up 3

• Round-Up 4

• Round-Up 5

• Round-Up 6

 

✍ Компоненти курсу:

 

• English Grammar Practice

• Student's Book with CD-ROM

• Teacher's Book

 

New edition Round Up - це оновлене видання неймовірно популярного навчально-методичного комплексу. Він знайшов своє широке застосування в освітній системі багатьох країн світу, в тому числі успішно використовується в програмі Нової Української Школи. Даний курс пройшов тестування в українських школах, повністю відповідає всім методичним рекомендаціям і адаптований під реалії сучасного викладання. Завдяки високій оцінці вчителів, у нього є допуск від Міністерства освіти і культури України для використання в процесі освіти учнів молодших та середніх класів шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

 

★ Книга round up grammar - це набір практичних занять з граматики.

★ Основним компонентом курсу виступає «підручник студента» - незамінний путівник учня у світу знань, який комплектується компакт-дисками з набором різних додаткових матеріалів по кожній темі.

★ Також незамінним для викладача стане «книга для вчителя», адже в ній зібрані всі рекомендації з проведення уроків та занять, а також містяться їх детальні плани.

 

Якщо Ви хочете надати своїй дитині якіснуосвіту, тоді потрібно англійську мову new round up купити в обов'язковому порядку! Даний НМК пропонує учневі з головою зануритися в світ знань, повних цікавих історій і актуальної інформації, захоплюючих ігор, веселих пісень і віршів, а також величезної кількості візуальних компонентів. Завдяки йому вдається створити веселу, невимушену атмосферу навчання, через вільний стиль оповіді, актуальність й близькість інформації для сучасних учнів.Вони самі виявляють бажання вчитися і без будь-якого примусу займаються удосконаленням мовної компетенції від рівня до рівня, з самих азів. Незважаючи на вільний стиль викладу тем, вони залишаються максимально інформативними і неймовірно ефективно справляються з завданнями розвитку всіх основних мовних навичок.


Переваги навчально-методичного комплексу.


☑ English grammar round up граматика - сильна граматична база.

☑ Інтуїтивно зрозуміла структура курсу та підручників кожного рівня.

☑ Чіткі й лаконічні інструкції для домашніх занять.

☑ З граматичними даними зручно працювати, вони внесені в окремі таблички.

☑ Ігрова форма подачі матеріалу. Це втягує дітей у процес навчання.

☑ Актуальна, пізнавальна та зрозуміла для сучасних дітей інформація.

☑ Присутність широкого спектра візуальних елементів, ілюстрацій і анімацій.

☑ Наявність компакт-дисків з аудіо і відеофайлами.

☑ Доступ до великої аудіотеки з аудіфоайлами англійською мовою.

☑ Вдале поєднання вправ одночасно в усній та письмовій формі.

☑ Ефективний розвиток навичок розмовної мови, письма і читання.

☑ Різноманітні завдання окрім мовних компетенцій, розвивають соціальні навички.

☑ Заняття парами та в колективі, розвиваючі комунікативні якості.

 

Англійська new round up граматика - це курс англійської мови з посиленою граматичною програмою. Він рекомендований для застосування в загальноосвітніх та спеціалізованих англійських школах. Оновлені посібники можна використовувати як додаткове джерело даних та як основний ресурс для шкільних, позакласних і самостійних занять, а також під час проходження курсів.


Що може запропонувати кожен рівень.

 

✔ Round up starter - це початковий рівень, саме з нього починається захоплююче вивчення англійської мови. Він призначений для дітей, які бажають познайомитися з азами граматики іноземної мови. Тут всі вправи і завдання подаються в ігровій формі, їх супроводжують гарні ілюстрації, що викликають захоплення й інтерес у дитини.

 

✔ Перший рівень (Beginner A1). Він знайомить учнів з правилами однини і множини, прийменниками, займенниками і артиклями. А ще розкриває правила використання іменників і побудови запитань.

 

✔ Другий рівень (Beginner - Elementary A1 +). У ньому учні практикуються застосовувати тимчасові форми і неправильні дієслова. Також приділяється увага повторення пройденого матеріалу колишніх рівнів, в чому new teachers book бере посильну участь.

 

✔ Третій рівень (Elementary A2). Тут перед учнями розкриваються нюанси використання числівника, а також займенників. Окремі теми навчають правильному застосуванню артиклів, прийменників часу і місця, пасивних станів і умовних пропозицій. Діти продовжують роботу над освоєнням тимчасових форм.

 

✔ Четвертий рівень (Elementary - Pre-Intermediate A2 +). Він націлений на структурне вивчення часів англійської мови, модальних дієслів, непрямої мови і невизначених форм. В кінці кожної теми містяться завдання для самоконтролю.

 

✔ П'ятий рівень (Pre-Intermediate - Intermediate B1). У ньому багато уваги приділяється кожній окремій тимчасовій формі, скрупульозно вивчаються модальнідієслова, підрядні речення і питальні конструкції.

 

✔ Шостий рівень (Intermediate - Upper-Intermediate B1 +). Його підручники round up купити варто в обов'язковому порядку, щоб завершити курс. Завдяки їм дитина фундаментально закріплює здобуті мовні знання, попутно вивчаючи інфінітиви, ступені порівняння прикметників і всі види умовних пропозицій.

Відгуки про товар
  1. Хорошее пособие.Доступно изложен материал.Благодаря этой книге сын заинтересовался изучением английского
    10 бер. 2020, Виктор

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України