• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

ЗНО Українська мова і література

Позиції 1 з 12 з 65

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 65

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні – ЗНО.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) є системою державних іспитів для випускників шкіл в Україні. Проводиться щороку з метою оцінювання рівня знань та компетентностей учнів з певних предметів. Є обов'язковим іспитом для вступу до вищих навчальних закладів України і складається з тестових завдань з різних предметів, наприклад з української мови та літератури. Оцінювання здійснюється централізовано та незалежно від конкретного навчального закладу.

 

ЗНО українська мова 2024 – оцінювання предметних компетенцій мовленнєвого курсу

 

Важливість проведення ЗНО з української мови та літератури.

 

 

ЗНО з української мови та літератури є важливим етапом у підготовці української молоді до вступу до вищих навчальних закладів. Цей іспит є одним з найбільш важливих компонентів вступної кампанії і дає змогу перевірити рівень знань та навичок з української мови та літератури у випускників шкіл.

 

Іспит має на меті оцінити знання учнів з таких аспектів, як розуміння та використання мовних правил, уміння аналізувати та інтерпретувати текст, орфографічні навички, культуру мовлення, здатність до аналізу та відтворення літературних творів.

 

Він також є важливим елементом у забезпеченні якості освіти в Україні, оскільки допомагає виявляти проблеми у підготовці учнів та робити висновки щодо ефективності роботи шкіл і вчителів.

 

ЗНО укр мова та укр літ має також соціальну значимість, оскільки знання даних дисциплін є необхідними для ефективної комунікації, розуміння національної культури та ідентифікації національних цінностей.

 

Оцінювання є важливим елементом в системі освіти, допомагає виявляти проблеми у підготовці учнів і забезпечує розвиток національної свідомості та ідентичності.

 

ЗНО українська література – вибір посібників для перевірки рівня і якості знань

 

Навчально-методична література, яка допомагає підготуватися до ЗНО.

 

✔ Підручник "Українська мова та література" для 11 класу. Автори: Бондаренко Т.М., Вознюк Н.М., Довга Г.М. та інші. Видавництво "Освіта", 2022 рік.

✔ Книга "ЗНО з української мови та літератури. Підготовка до екзамену". Автор: Ходаківська І.В. Видавництво "Генеза", 2021 рік.

✔ Книжка "ЗНО з української мови та літератури. Теорія та практика". Автор: Корнієнко О.В. Видавництво "Школяр", 2021 рік.

✔ Підручник "Українська мова та література. ЗНО. Підготовка до іспиту". Автори: Гільберг М.С., Сидоренко О.В., Карабут Н.М. та інші. Видавництво "Підручники і посібники", 2022 рік.

✔ Посібник "Тренувальні завдання для підготовки до ЗНО з української мови та літератури". Автор: Рогоза І.В. Видавництво "Основа", 2021 рік.

✔ Електронний курс "ЗНО з української мови та літератури". Автор: Марченко А.О. Видавництво "Основа", 2022 рік.

 

Ці підручники та посібники містять теоретичний матеріал, тренувальні завдання та тести, що допоможуть учням підготуватися до незалежного оцінювання. В інтернет-книгарні Bookletka також можна купити праці таких відомих авторів, як: Данилевська О.М., Радченко І.О., Білецька О., Витвицька С., Куриліна О.В., Заболотний В.О., Глазова О.П. та Гарюнова Ю.О.

 

Тестові завдання для ЗНО – книга завдань та відповідей зовнішнього незалежного оцінювання

 

Необхідність виконання тестових завдань для підготовки до іспитів.

 

Мова та українська література – це важливі предмети, а виконання тестових завдань є важливою частиною підготовки до будь якого іспиту, в тому числі і до ЗНО з цих дисциплін. Вони допомагають учням ознайомитися з форматом і вимогами тестування, а також набути досвіду вирішення різноманітних завдань за обмежений час.

 

Виконання тестових завдань дозволяє учням:

 

• Ознайомитися з типами завдань та їх вимогами. Розуміння того, як виглядає тестове завдання, як його треба розв'язати і які правила його виконання, допомагає учням не тільки зрозуміти, як відповісти на питання, але й усвідомити процес підготовки до іспиту.

• Оцінити рівень своєї підготовки. Дає можливість учням оцінити свій рівень знань і визначити, над якими розділами необхідно ще працювати.

• Вивчити правильну стратегію вирішення завдань. Дозволяє вивчити різні стратегії вирішення завдань і визначити, які з них найбільш ефективні.

• Збільшити швидкість реакції та концентрації. Допомагають учням розвивати швидкість реакції та концентрації, що є важливим під час виконання завдань за обмежений час.

 

Отже, виконання тестових завдань є необхідною складовою підготовки до іспитів, які вимагають високої швидкості і якості вирішення завдань за обмежений час.

 

Тренажер для ЗНО – посібник для тренування предметних компетенцій з української мови та літератури


Які навчально-методичні матеріали можна придбати в книгарні Bookletka, щоб успішно здати ЗНО з української мови та літератури?

 

В нашій онлайн-книгарні можна придбати різноманітні навчально-методичні матеріали, які допоможуть підготуватися до ЗНО з української мови та літератури. Деякі з них перераховані нижче:


➤ Тестові завдання та тренажери - матеріали містять різноманітні тестові завдання з української мови та літератури, а також тренажери, які допомагають учням удосконалювати навички розуміння тексту, використання граматики та інших аспектів мови.

➤ Тексти та аналізи літературних творів - незамінні успішного складання ЗНО необхідно бути добре підготовленим до аналізу літературних творів. Книги, що містять тексти творів і методичні матеріали з їх аналізу, допоможуть учням краще зрозуміти зміст та думки їх авторів.

➤ Зразки висловлювань на дискусійну тему - це власне висловлення по темам різного спрямування, завдання з розгорнутою відповіддю.

➤ Довідник - містить важливі правила граматики, синтаксису та інші аспекти мови, які є незамінними для складання іспиту з української мови.

➤ Хрестоматія - збірник текстів творів різних письменників, які вивчаються в ході освітньої програми.

➤ Комплексне видання - книги, що містять різноманітні матеріали з української мови та літератури, наприклад тестові й текстові завдання, тренажер, довідники та аналізи літературних творів. Вони допоможуть зібрати всю необхідну предметну інформацію в одному місці.

➤ Візуалізований посібник – посібник, який орієнтується на візуальне сприйняття мозком теоретичних даних через асоціативні структури.

 

Таблиці та схеми - книги, що містять таблиці та схеми з граматики, лексики та інших аспектів мови й літератури. Ці матеріали можуть бути корисні для підготовки до екзамену, оскільки допоможуть систематизувати отримані знання та навчитись використовувати їх у практичних цілях.

 

В книгарні Буклетка можна придбати усю необхідну навчальну літературу, таких популярних видавництв, як: Тернопіль, Абетка, Літера та інших.

Вибір матеріалів для підготовки до ЗНО залежить від індивідуальних потреб та підходу до навчання. Рекомендується використовувати різноманітні джерела, щоб отримати повну інформацію та розширити предметні знання. Крім того, важливо не тільки вивчати матеріали, але й виконувати тестові завдання, щоб набути досвіду та впевненості у власних знаннях і навичках.

Відгуки про товар
 1. Приємно здивувала низька ціна на ЗНО.
  Дякую за такий чудовий сайт.
  10 бер. 2020, Ольга
 2. Гарне обслуговування,книга швидко надійшла.Дякую
  5 бер. 2020, Олексій
 3. Дуже дякую магазину за швидку доставку та приємну ціну. Все пройшло добре.
  13 лют. 2020, Ірина
 4. Дякую магазину за дуже швидку доставку. Все швидко і без проблем.
  13 лют. 2020, Ірина
 5. Вже не вперше замовляю книги в цьому магазині. Ввічливе обслуговування, швидка доставка. Рекомендую!
  29 бер. 2018, Яна
 6. Большое спасибо!!!! Заказ оформили без проблем и оперативно доставили!
  25 бер. 2018, Екатерина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України