• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Дизайн і технології 3 клас Альбом

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Альбом з дизайну і технологій 3 клас НУШ

 

Технологічна галузь в третьому класі продовжує розвивати ключові компетентності та навчати базовим навичкам проектної-технічної творчості. За програмою НУШ учитель має повну свободу у виборі навчальних тем та форм роботи. Зробити заняття цікавими і різноманітними допоможуть дизайн і технології 3 клас зошити купити які за приємними цінами зможете на нашому сайті Буклетка.

 

Посібник з технологій має бути методично правильно складеним та оформленим. Нижче представлені найкращі варіанти альбомів з дизайну, що можуть бути використані під час навчання в класі та вдома.

 

 Умійко Головата (ПіП) сприяє розвитку творчих сенсорних здібностей на заняттях інтегрованих з Я досліджую світ за підручником Бібік.

 

 Трударик Смалюх (Генеза) розвиває компетентності в освітній технологічній галузі, містить покрокову добре проілюстровану схему виконання, підходить до усіх чинних підручників.

 

✔ Маленький трудівничок 3 клас Роговська (ПіП) навчить третьокласників робити подарунки до усіх календарних свят, розвиватиме асоціативно-образне та критичне мислення.

 

 Альбом Я досліджую світ  Гільберг (Генеза) є складовою навчально-методичного комплексу автору з вивчення навколишнього світу та представляє технологічну освітню галузь з покроковою інструкцією виготовлення різних проектів та моделей.

 

 Умілі ручки Назаренко (Ранок) навчать виготовляти сувеніри і подарунки, робити паперові конструкції, вироби з дроту.

 

 Посібник Майстер Саморобко Бровченко (ПіП) розроблений відповідно до книги Я досліджую світ Гільберг, що дозволяє учневі сприймати світ цілісно.

 

 Альбом з технологій Будна (Богдан) сприяє розвитку уяви та творчої фантазії, практичні завдання якого мають відеозаписи майстер-класів з виготовлення різних виробів.

 

 Кліщ Технології (Літера) побудований згідно до вікових особливостей і можливостей третьокласників. Подані шаблони спрямовані на роботу зі штучними та натуральними матеріалами, макетуванням, конструюванням та ліпленням.

 

Найцікавіші альбомчики для Ваших третьокласників за приємними цінами шукайте на bookletka.com.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України