• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Дизайн і технології 2 клас

12 шт.

на сторінці

12 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Альбом з дизайну і технологій 2 клас НУШ


Згідно НУШ програми предмет «трудове навчання» значно вдосконалили за змістом і завданнями та втілили в інтегрованому курсі «Дизайн і технології». Тепер він налаштований на потреби учнів й забезпечує проектну діяльність, розвиваючи творчий потенціал кожного другокласника.

 

 

Технологічна галузь передбачає креативність вчителя при підготовці до занять. Інтегрованість з іншими предметами дозволяє зробити урок пізнавальним, захоплюючим й виховним. Якщо ідеї вже скінчилися, радимо дизайн і технології 2 клас зошит купити. В готових виданнях все розраховано згідно діючих програм та до чинних підручників.

 

 

Пропонуємо Вашій увазі нижче огляд найцікавіших та найпопулярніших посібників, які Ви зможете придбати на нашому сайті bookletka.com:

 

 

✂ Маленький трудівничок 2 клас Роговська (ПіП) містить творчі завдання з дизайну на розвиток сенсорних здібностей школярів.

 

✂ Будна альбом з технологій (Богдан) формує навички самостійного творчого процесу та розвиває фантазію і уяву.

 

✂ З Майстер Саморобко Бровченко (ПіП) вчитель має можливість інтегрувати заняття з предметом ЯДС за підручником Гільберг

 

✂ Технології Кліщ (Літера) відповідає віковим особливостям учнів та має  готові схеми й зразки виконання творчих робіт.

 

✂ Умійко Головата (ПіП) пропонує уроки технологій відповідно до програми Савченко та за книгою Бібік, Бондарчук «Я досліджую світ».

 

✂ Трударик Смалюх (Генеза)  - це відносно нове видання, що відрізняється унаочненням етапів виконання завдань за допомогою відеоматеріалів, які доступні за QR-кодами, розміщеними на його сторінках.

 

✂ Умілі ручки Назаренко (Ранок) підходить до обох Типових програм і містить різноманітні види робіт: виготовлення аплікацій, робота з пластиліном, витинанки, декорації, сувеніри та подарунки.

 

✂ Альбом Я досліджую світ Гільберг (Генеза) містить чіткі алгоритми дій, своїми завданнями моделюють ситуації, занурюють в інформаційне середовище. Такий посібник навчить створювати макети, проекти, лепбуки та багато інших цікавинок.

 

 

Отож, обирайте найкращий варіант для своїх учнів та замовляйте альбомчики у нас з приємними знижками та зручною доставкою.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України