• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Інформатика 5 клас Зошити НУШ

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 14

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інформатика 5 клас зошити НУШ

 

Вивчаючи інформатику в п’ятому класі школярі знайомляться з основами цієї науки: інформаційна система, комп’ютерні мережі, документи, алгоритми. Читаючи підручник, складно засвоїти всі ці поняття. Ось чому, необхідно випробовувати все на практиці. Робочий зошит з інформатики 5 клас містить роботи для самостійного опрацювання і практичних дослідів, що допоможуть значно краще засвоїти необхідні знання.
 
На заміну нудним чорно-білим посібникам приходять яскраві, кольорові, інтерактивні, які містять різноманітні цікаві завдання.  За такими зошитами робота на уроці може відбуватися колективно та  індивідуально. Зошит з інформатики 5 клас НУШ купити є гарною ідеєю, бо вчителю не потрібно самостійно складати практички і витрачати час на пошук дидактичних матеріалів. Наразі видано декілька посібників-зошитів для п’ятикласників.
 
 Й. Ривкінд («Генеза») пропонує комплексний робочий зошит, що містить не лише практичні роботи, а й підсумкове оцінювання. Крім того, в кінці кожного розділу є запитання-рефлексії, що дозволяють з’ясувати чи реалізовані ті цілі, які ставили перед собою учні на початку його вивчення.

 О.Коршунова («Освіта») створила зошит-конспект з інформатики. Навчальний матеріал тут поданий із використанням великої кількості ілюстрацій й таблиць.

✍  Посібник О. Бондаренко («Ранок») містить тестові роботи, які можна перевірити на унікальній інтерактивній платформі IZZI. Урок за ним має чітку структуру, а на виконання практичних завдань виділено 20 хвилин.

 Н.Морзе («Оріон») зосередилася на перевірці рівня сформованості предметних компетенцій учнів – здатності застосовувати отримані знання в повсякденному  житті.

✍ Зошит І.Тріщук («Богдан») є сучасним й прогресивним. Інтерактивні ігри, подані в ньому, адаптовані для виконання на всіх видах пристроїв. Перевірка правильності виконаних робіт відбувається за посиланням, схованим у QR-коді. Додатково є завдання, призначені для вирішення на смартфоні з покроковою інструкцією та незвичайними квестами.
Відгуки про товар
  1. Зошит такий,що поставить у ступор навіть дорослих. Складається враження, що створювали його люди які ПК навіть не бачили. Багато лишнього. Зовсім не розумію яким боком він відноситься до інформатики...
    1 груд. 2015, sanelo79

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України