• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Світова класика

Позиції 1 з 12 з 185

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 185

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Як би швидко не розвивались сучасні технології, але книга завжди залишиться головним джерелом знань для людини. Йдуть роки, а прийдешні покоління до сих пір зачитуються найкращими творами минулого. До них відноситься світова класика. Книги купити можна в інтернет-магазині «Буклетка» за доступною ціною.

У нас зібрана найкраща дитяча классика, яка вивчається в шкільному віці. Всі пам’ятають романтичну історію дівчинки Ассоль О.Гріна з повісті "Червоні вітрила", дивні походеньки "Носа" М.Гоголя, сумну історію «Муму» І. Тургенєва, пригодницькі «Мандри Гуллівера» Д.Свіфта. А веселі витівки бешкетникаТома Сойєра М. Твена – один з найулюбленіших дитячих творів світу.

Широко представлена у нас закордонна класика. Книги англійської письменниці Джейн Остін «Гордість і упередження» та «Доводи розуму» користуються неабиякою популярністю. Не поступається й роман С.Фіцджеральд «Великий Гетсбі». Шекспір, Гюго,Стендаль, Едгар По, Джек Лондон – цей список можна продовжувати довго. Якщо у Вас є своя бібліотека, її окрасою може стати Золота серія, яка включає найкращі книги закордонної класики: «Діти капітана Гранта», «Вождь червоношкірих», «Записки Шерлока Холмса» та інші. А фантастичним романом французького письменника Жюля Верна «Двадцять тисяч льє під водою», зачитуються і дорослі і діти.

У нас можна купити книги відомого письменника М. Булгакова: «Майстер і Маргарита» та «Собаче серце». Є тут і славнозвісна «Анна Кареніна» Толстого, яка належить до Золотого фонду світової літератури. Не можна залишити поза увагою такий шедевр, як роман Достоєвського «Злочин і покарання».

Збірка творів «Українські повісті» Гоголя зібрала в собі всі найкращі твори відомого письменника. Ви не припините насолоджуватись українським колоритом у «Сорочинському ярмарку», «Вечорах на хуторі біля Диканьки», «Вечорах напередодні Івана Купала». Не залишить нікого байдужим історична повість «Тарас Бульба», містичний «Вій» та «Мертві душі».

Традиціям українського козацтва присвячена й повість П.Куліша «Чорна рада». А «Марія» У.Самчукапоказує важке життя під час голодомору. У всьому світі відома історія української дівчини Роксолани. Багато авторів бралися її описати. Але ось уже біля 90 років повість “Роксоляна” Осипа Назарука залишається неперевершеною.

Серед сучасної класики можна відзначити роман Ліни Костенко «Записки українського самашедшого». 35 річний комп’ютерний програміст, переживаючи особисту драму, намагається знайти компроміс між роботою і особистим життям.

В «Буклетці» Ви зможете знайти найкращі класичні твори світу, які зроблять Ваше дозвілля корисним та цікавим.

Відгуки про товар
  1. Дуже задоволена роботою магазину,з вами приємно співпрацювати. Дівчина чітко відповіла на мої запитання ,а відправлення зробили цього ж дня.
    Щодо книги "Сонце серед ночі Пригоди в Павутинії" то це захоплююча книга яку ми з донькою полюбили з перших сторінок.
    12 бер. 2020, Анастасія
  2. Хороший переклад. Ну і дизайн книги приємно вразив))
    15 лют. 2018, Іра Колос

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України