• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 1 клас

Позиції 1 з 12 з 150

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 150

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

АНГЛІЙСЬКА МОВА 1 КЛАС підручники

Інтернет-книгарня Буклетка володіє великим розмаїттям навчально-методичної літератури, зокрема підручниками з іноземної мови. Тут можна купити найкращі посібники для вивчення англійської мови з нуля, вони створені для навчання учнів 1-го класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Усі посібники рекомендовані Міністерством освіти і науки України, кожен з них успішно пройшов апробацію і на практиці довів свою високу ефективність. Над їх створенням клопотали відомі українські й закордонні автори, заслужені педагоги та науковці. Вони складені відповідно до методичних вимог і норм НУШ, а тому повністю відповідають духу сучасної української школи.

Зробивши вибір на користь цих підручників, Ви відкриєте своїм дітям доступ до якісних знань, створите підґрунтя для їхнього подальшого розвитку. Завдяки їм, дитина буде розвиватися не просто в напрямку освоєння мовленнєвих компетенцій, але й здобуде безліч нових знань, які в подальшому стануть їй в нагоді і допоможуть сформувати правильний світогляд.

Нова Українська школа – сучасні освітні стандарти.

НУШ – це комплексна реформа шкільного навчання, котра діє в Україні з 2018 року. Вона запроваджена МОНУ з метою якісних докорінних змін шкільництва, створення новітньої школи, спроможної надати своїм учням необхідний об’єм знань та вмінь. Одним з її основних критеріїв являється «навчання через діяльність», в основі такого навчання лежить практика. Учні повинні не тільки в теорії здобувати знання, але й на практиці закріпляти їх, удосконалювати, розвивати та ґрунтовно освоювати. Такий підхід допомагає виховати самодостатнього громадянина, спроможного вирішувати весь спектр життєвих проблем, взаємодіяти із соціумом та бути йому корисним, пропонувати рішення та брати за них відповідальність.

Кожен підручник з англійської мови створений на основі постулатів НУШ продукує якісні мовленнєві компетенції та всебічно розвиває учнів. Він прививає їм любов до нових знань, розширює їхній світогляд, надає доступ до різноманітної інформації, котра неодмінно стане в нагоді. Матеріал який його наповнює виділяється актуальністю та цікавістю, а ігрова й невимушена форма подачі привертає увагу дітей й заохочує до навчання. Цей матеріал акцентує увагу на вільному й сміливому мовленні, роботі в позаурочний час, вчить креативно й критично мислити та взаємодіяти з навколишнім середовищем.

Навчальна література для школи і шкільних закладів, яка використовується в межах реформи НУШ повинна: 

• Формувати та розвивати мовленнєві навики і компетенції.

• Надавати предметні та загальноосвітні знання.

• Всебічно розвивати.

• Мотивувати учнів і вчителів.

• Заохочувати до пошуку нових знань.

• Розвивати критичне мислення.

• Акцентувати увагу на самоосвіті і позакласних заняттях.

• Приділяти багато часу практиці й закріпленню здобутих знань.

• Приділяти увагу роботі в колективі та взаємодії із соціумом.

• Виховувати повноцінного члена громадянського суспільства.

• Розвивати та збагачувати світогляд дитини.

• Прививати повагу до особистості і вчити взаємоповазі.

• Вчити доброзичливості, позитивному ставленню й мисленню.

• Вчити довірі у відносинах, взаємній помочі та соціальному партнерству.

• Навчати свободі вибору і праву вибору та прийняттю відповідальності за вибір.

• Бути дитиноцентричною.

• Ґрунтуватися на цікавій та актуальній інформації.

Кожна з цих компетенцій вкрай важлива, тому повинна увійти до арсеналу педагогічних прийомів сучасного підручника з англійської мови. Також вони мають розвивати у дітей навички мовлення, письма й читання. Задля цього, в їхній структурі повинні знаходитися додаткові компоненти, наприклад цифрові носії з аудіо- та відеозаписами, картинками, візуальними даними. Інтерактивна складова, аудіювання та візуалізація сприяють більш якісному, детальному та практичному освоєнню теми уроку. Вся інформація повинна бути актуальною, цікавою і зрозумілою для учнів 1-го класу, подаватися невимушено в ігровій формі. Таким чином вдасться залучити їх до навчання і розвинути жвавий інтерес до предмету. С таким завданням можуть справитися тільки найкращі українські видавництва.

 

Англійська мова– українські видання.

1. Видавництво Ранок спеціалізується на створенні навчальної літератури високого рівня. Якість його робіт не викликає сумнівів, адже їхня ефективність доведена часом. Багатолітній досвід друку підручників з англійської мови дозволив створювати найкращі шкільні посібники для учнів 1-го класу, які отримали визнання провідних педагогів країни. Друкарня співпрацює з відомим авторами та виданнями ЄС і США. Також вона налагодила плідну співпрацю з голлівудськими студіями TheWalt Disney Company і Pixar Animation Studios. Ці зв’язки допомогли створити цілий ряд інтерактивних проектів з англійської мови, які урізноманітнюють та покращують процес навчання, вносячи вагомий вклад в українську освіту, друкарня отримала багато нагород та відзнак. Ця робота була помічена й закордоном, де її прийняли до Європейської асоціації видавців навчальної літератури. Вчителі та учні визнають високу ефективність навчально-методичних матеріалів видавництва, саме тому попит на них постійно зростає.

2. Видавництво Лібра Терра освоює освітню ниву України багато років і за цей час створило величезну кількість посібників. Зокрема з її друку сходять підручники, які сприяють оволодінню англійською мовою від А до Я. З їхньою допомогою навчання з азів для першокласників дається напрочуд легко. Такі результати стали можливі завдяки клопіткій праці цілої команди спеціалістів, методистів, вчителів, науковців і висококваліфікованих авторів. Кожна книга отримує гриф МОН України і допускається до освітнього процесу. Вона активно використовується у вітчизняних школах усіх рівнів, володіє актуальним вмістом, цікавими та різноманітними темами. Її розробляють на засадах системності, наступності і послідовності та об’єднують в цикли. Підручники доповнюються інтерактивною і мультимедійною інформацією на цифрових носіях та в онлайн доступі.

3. Видавництво Богдан ось уже 20 років поспіль займається друком високоякісної шкільної літератури, в тому числі підручників для 1-го класу. Воно створює успішні цикли популярних посібників та нові, не менш ефективні праці. Кожна книжка наділена цікавими темами та виділяється своєю оригінальністю в плані подачі матеріалу. Інформація в них подається в доступному для дітей форматі із залученням ігрових механік. Завдяки цьому учні проявляють високу активність на уроці і під час позакласних занять, з інтересом вивчаючи теми. Книги з англійської, які випускає друкарня повністю відповідають методичним рекомендаціям НУШ та загальним нормам МОНУ. Їх активно залучають до навчання у всіх школах нашої країни.

4. Підручники і посібники – державне видавництво з багаторічним стажем. Працюючи на освітній ниві більше 20 років, друкарня спромоглася видати величезну кількість навчально-методичних матеріалів, зокрема підручників з англійської. Вони успішно провірені часом і завдяки своїй ефективності набули не аби якої популярності серед педагогів та їхніх учнів. Над ними працюють талановиті автори, професійні методисти і відомі науковці, які заклали в них величезний потенціал мовленнєвих компетенцій.

 

Підручники з англійської мови 1 клас – відомі автори.

Будна Т.Б. – автор підручників та посібників, які отримали всеукраїнське визнання. Вони використовуються в шкільних закладах різних рівнів і дають учням ґрунтовні та всеосяжні знання.

О. Карпюк – авторка низки надзвичайно вдалих посібників. В них прослідковується увага до деталей, чітка структурованість та інформаційна актуальність. Теми уроків підібрані відповідно до віку аудиторії.

Губарєва С.С. – лінгвістична література, що виходить з-під пера цієї авторки відрізняється лаконічністю і послідовністю. Теми уроків складені максимально просто, щоб бути зрозумілими для першокласників, проте висвітлюють корисну й актуальну інформацію.

Г. Пухта – автор безлічі праць присвячених вивченню англійської як іноземної мови. Посібники для молодших класів, створені ним використовуються в усіх школах України. Вони ідеально підходять для опанування мовленнєвими навиками з самих азів.

Доценко І.В. – створив багато популярних посібників, котрі отримали визнання в освітній галузі. Підручники для першокласників вирізняються ігровою методикою викладання, яскравими ілюстраціями та інтерактивною складовою.

Т. Ю. Бєляєва – авторка зібрала велику колекцію надзвичайно вдалої навчальної літератури. Вся вона рекомендована МОН України і допущена до освітнього процесу. Видання витримані в дусі сучасних педагогічних та методичних норм.

Г.К. Мітчелл – висококваліфікований лінгвіст, який співпрацює з незалежним виданням MM Publications, яке має філіал в Україні і займається випуском навчальної англійської літератури.

Відгуки про товар
 1. Спасибо Как всегда все на высоте,и спасибо за то,что у вас всегда есть в наличии,то что мне нужно!Вы моя любовь навеки)))
  16 серп. 2020, Юлия
 2. Отличное пособие для изучения языка и не высокая цена
  14 бер. 2020, Янина
 3. Дуже задоволена покупкою. Подобається працювати з цією книгою.Матеріал представлений в ігровій формі, що дає змогу краще запам'ятовувати матеріал.
  11 бер. 2020, Владислава
 4. Купили робочий зошит family вже вдруге, перший екземпляр безслідно зник у двокімнатній квартирі. Ні чоловік, ні синочок, ні кіт не знають куди він зник. Дякуємо вам за моментальну доставку, ввічливість та терпіння. Здається диск з аудіозаписами з цієї серії теж зник, мабуть будемо і його замовляти
  27 лют. 2020, Анна
 5. Спасибо большое! Обслуживание - класс! Все вовремя доставили, сообщили, подсказали!
  17 вер. 2019, Евгения

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України