• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Дизайн і технології 4 клас Альбом НУШ

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

  Альбом з дизайну і технологій 4 клас НУШ

 

За програмою НУШ на уроках «Дизайн і технології» в четвертому класі продовжується всебічний розвиток особистості та ключових її компетентностей. На цьому етапі учні виконують завдання, пов’язані з різними напрямами трудової діяльності.

 

Технологічна галузь розвиває асоціативне та критичне мислення, ціннісне ставлення до народної праці, сприяє позитивній мотивації до навчання.

Спланувати уроки трудового навчання, зробити їх цікавими та захоплюючими допоможуть готові посібники до чинних підручників та актуальних програм. На сайті bookletka.com представлені найкращі варіанти альбомів для ваших четверокласників.

 

Якщо Ви бажаєте Дизайн і технології 4 клас зошит купити, раді представити Вашій увазі найпопулярніші з них:

 

  Альбом з технологій Будна (Богдан) спрямований на розвиток творчих здібностей та уяви. Має зручний інтерактивний з майстер-класами, інструкціями тощо.

 

  Посібник Умійко (ПіП) тематично пов’язаний з підручником Бібік та предметом Я пізнаю світ та сприяє формуванню творчих навичок і сенсорних здібностей.

 

  Бровченко Майстер-саморобко відповідає віковим особливостям чотирикласників та містить різні види робіт – панно, аплікації, декорування стаканчика й тарілки, вишивання, створення моделі тощо.

 

  Покрокова схема, унаочнення основних етапів та відеоматеріали відрізняють Трударик (Генеза) від інших альбомів. Тут подані індивідуальні та колективні форми роботи.

 

  Маленький трудівничок 4 клас Роговська (ПіП)інтегрований з курсом ЯДС навчальними розділами,  доповнює своїми формами роботи  цілісну картину світу.

 

  Умілі ручки Назаренко (Ранок) навчить четверокласників працювати з природними матеріалами, складати оригамі, робити декор, виготовляти сувеніри тощо.

 

  Альбом Я досліджую світ Гільберг (Генеза) містить практичні поради, як реалізувати той чи інший проект, зразки виробів та покрокову інструкцію з фото.

 

  Альбом-посібник Технології Баранова (Літера) підходить до всіх типових програм та представляє такі форми робіт як: конструювання, макетування, аплікації й ліплення, комбіновані тощо.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України