• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Я досліджую світ 3 клас Зошити

Позиції 1 з 12 з 87

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 87

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Я досліджую світ 3 клас Зошити

 

Якщо Ви завітали на наш сайт з метою – я досліджую світ 3 клас зошит купити, то будемо раді запропонувати Вам широкий вибір цих посібників. НУШ програма вимагає практичного освоєння світу, то такі зошити стануть гарними помічниками у отриманні нових знань.

ЯДС – це надзвичайно цікавий предмет. Знання про оточуючий нас світ необхідно представити третьокласникам якомога яскравіше і мотивувати їх дослідницький інтерес. З цим досить добре справляються видання, укладені згідно навчальних програм, що мають різні призначення й містять різноманітні форми роботи:


 Робочий зошит;
 Альбо з технологічної галузі;
 Атлас з контурними картами;
 Діагностичні роботи;
 Індивідуальні роботи;
 Експрес-контроль.


Варіативність друкованих видань вражає. Коли обираєте зошит для занять, необхідно чітко знати автора підручника, за яким вивчається школярем теорія цього предмету. Далі пропонуємо ознайомитися з найпопулярнішими авторами таких видань та їх перевагами.

Т. Гільберг (Генеза) підійшла до питання забезпечення навчальними книгами відповідально і розробила цілий навчально-методичний комплект, що дозволить вчителю не витрачати час на складання практичних завдань та контрольних робіт.

Посібники Н. Бібік (Ранок) містять логічні та творчі вправи, завдання, що встановлюють міжпредметні зв’язки. Н. Гущина (Освіта) пропонує робочий зошит до підручника Бібік, але зі своєю інтерпретацією завдань: ігрові ситуації чітко моделюють класичні життєві ситуації, що допомагають розвинути в учнів ключові компетентності.

І. Грущинська (Оріон) насичила свої зошити яскравою наочністю та вправами дослідницького характеру.

І. Большакова (Ранок) уклала навчальний зошит за програмою Р.Шияна та розмістила компетентнісні завданнями та сторінки для проведення уроків зі STEM-технологіями.

Н. Будна (Богдан) пропонує у своєму посібнику вправи проблемно-пошукового характеру спрямовані на індивідуальну і колективну роботу на уроці.

І. Жаркова не зупинилася на розробці зошитів до всіх діючих підручників, а й видала діагностичні роботи до кожного підручника, що дозволяють встановити рівень знань учнів та скоригувати плани вивчення тих чи інших тем.

Т. Єресько (Освіта) видає зошити за підручником Ломаковської і містить практичні завдання для роботи з комп’ютером, аби підвищити інтерес третьокласників до вивчення складних тем курсу.
Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України