• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Сотникова Німецька мова

Позиції 1 з 12 з 75

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 75

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Німецька мова користується великою популярністю в Європі. В таких європейських країнах як Австрія, Швейцарія, Бельгія, Люксембург, Ліхтенштейн і безпосередньо в самій Німеччині за нею закріплений офіційний статус. Ще в ряді країн по цілому світу вона використовується на регіональному рівні. В Україні її також вивчають як другу іноземну мову, починаючи з 5 класу. Деякі школи з філологічним спрямуванням приділяють цьому предмету максимум уваги з 1 класу. Звичайно для цього необхідна професійна спеціалізована література, посібники, граматики, словники, тематичні зошити, а також календарне планування – усе це підготовлюється та систематизується в окремі комплекси досвідченними педагогами-науковцями.

Праці таких авторів як Сотникова С. І., Гоголєва Г. В. та інших рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Вони апробовані й допущені до навчального процесу, так як не тільки відповідають усім необхідним нормам, але й являються високоефективними, доступними і простими для сприйняття. Завдяки ним можна ґрунтовно вивчити німецьку мову з азів, або підвищити свій рівень знань, причому комплексно. Підручник з німецької мови Сотникова С. І., Білоусова дозволить швидко отримати якісні знання під керівництвом досвідчених педагогів.

Загалом дані автори створили цілий комплекс навчальної літератури із збірками робіт різних рівнів для різних вікових груп. Сюди входять підручники, робочі, контрольні, тестові, профільні і тематичні зошити, книги для вчителя і читання, а також СD компакт-диск з відео і аутентичними аудіо файлами. Все це клопітка і грунтовна робота, яка дозволила вивести процес навчання на якісно новий рівень, осучаснити його і систематизувати. Матеріали цієї добірки постійно оновлюються і не втрачають своєї актуальності, а також трансформуються у відповідності до вимог сучасної педагогіки.

Підручник німецька мова Сотникова Гоголєва призначений для вивчення німецької мови як першої, або другої іноземної. Його використовують на всіх рівнях в загальноосвітніх навчальних закладах. Усі посібники характеризуються чіткою комунікативною спрямованістю, також вони вміщають в собі безліч цікавих інтерактивних, ігрових і розвиваючих завданнь, налаштованих під вікові особливості учнів. Це дозволяє не просто навчати, а зацікавлювати і залучати школярів до навчання, робити їх активними його учасниками. Такі посібники входять в навчально-методичний комплекс, покликаний налагодити комплексну систему вивчення іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Підручник профільний рівень Hallo, Freunde! створений для профільного навчання в 10 класі 6 року навчання. Згідно із загальноєвропейськими рекомендаціями з питань мовної освіти він відповідає рівню А2.2. Посібник повністю пристосований до опанування німецької учнями десятого класу загальноосвітніх шкіл, де вивчають цю мову як другу іноземну, але за профільною програмою. Зібрані тут завдання відповідають сучасності та віковим особливостям учнів, вони проводяться в інтерактивному і розвиваючому напрямку, тому являються для них вкрай інтересними і актуальними.

Зошит для контролю знань допомагає оцінити набуті вміння і навички. Наприклад зошит перевірки рівня знань укладений відповідно до підручника Hello, Freunde! Він вміщає в собі відповідні тематичні тексти, граматики и лексики, а також семестрове тестування, яке стосується зразу чотирьох видів мовленнєвого навчання, а саме: читання, письма, мовлення і аудіювання. Посібник призначений для учнів загальноосвітніх шкіл різного рівня та вчителів німецької.

Робочий зошит рівень стандарту академічний рівень містить різноманітні завдання, вони вирізняються актуальністю та цікавістю. Його призначення – це допомога в детальному опрацюванні матеріалів не тільки на уроці, але й самостійно вдома. Тут зібрано багато завдань, котрі виробляють в учня відмінні навички письма та вміння якісного аудіювання. Різноманітність викладення тем в підручнику та його інформативна насиченість дозволяє збалансувати роботу на уроці і в позаурочний час, застосовуючи при цьому індивідуальний підхід до кожного учня.

Робочий зошит профільний рівень призначений для учнів загальноосвітніх закладів, які навчаються німецькій мові в якості другої іноземної, використовуючи при цьому програму профільного рівня. Він затверджений Міністерством освіти і науки України і виконаний у відповідності до загальноєвропейських освітніх норм. В ньому зібрані завдання різного типу, форми і напрямку, велика увага приділена вдосконаленню основ мовленнєвих вмінь та розвитку мовлення, зокрема навичок аудіювання. Окрім цього посібник чудово розвиває комунікативну та соціокультурну компетенцію учнів і його можна застосовувати як на уроках, так і в процесі самостійних занять.

Зошит для тематичного оцінювання використовуються для оцінки учнівських навчальних досягнень з німецької мови. Для цього в ньому зібрано багато різнорівневих завдань, котрі здійснюють всеохоплюючий і різносторонній процес оцінювання за чотирма варіантами мовленнєвої діяльності. Завдяки цьому посібнику вчитель зможе оцінити загальний рівень освоєння матеріалу з аудіювання, письма, мовлення і читання у своїх учнів, виявити прогалини та допомогти з ними впоратися.

Тестовий зошит зазвичай укладений також відповідно до основного підручника певного рівня. У ньому знаходяться різноманітні різнорівневі завдання, мета проходження яких – це оцінка умінь і навичок ваших учнів. Сюди входять підсумкові і семестрові тестування з усіх видів мовленнєвої діяльності. Він розроблений спеціально для учнівської аудиторії загальноосвітніх шкіл, які вивчають німецьку мову в якості іноземної.

Якщо узагальнити інформацію про посібники і підручники з німецької мови авторів Сотникова С. І., Гоголєва Г. В., тоді можна відзначити декілька їхніх основних переваг:

• оптимально підібрані лексичні одиниці;

• повну адаптованість до вікових особливостей школярів даного класу;

• лінгвокраїнознавчу спрямованість книг;

• велику кількість вправ;

• досконально викладений граматичний матеріал з комплексом тренувальних завдань.

Відгуки про товар
 1. Класний сайт
  23 вер. 2019, Вчитель
 2. Уже давно заказываю учебную литературу через этот интернет магазин. Цены намного ниже чем в обычных книжных магазинах моего города.
  16 квіт. 2018, Карина
 3. Оформил заказ в воскресенье вечером, а во вторник с утра уже забрал с почты. Все целое, качество устроило.
  18 січ. 2016, Дмитрий
 4. Замовляла підручники на весь клас, отримала знижку та безкоштовну доставку. Приємно вражена співпрацею з інтернет- магазином. Буду завжди замовляти саме у вас. Дякую!
  7 черв. 2015, Лариса Віталіївна

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України