• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Алгебра 7 клас Підручники

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

В сьомому класі вивчення математики відбувається двома взаємопов’язаними курсами: алгебри і геометрії.  На алгебрі учні вивчають числові вирази та дії з ними. Часто спостерігається зниження цікавості і показників успішності при такому розподілі, а тому правильно обраний підручник з алгебри 7 клас допоможе цього уникнути.

Якщо ви вирішили підручник алгебра 7 клас купити в нашому інтернет-магазині Буклетка, то можете бути певні, що всі вони відповідають діючій програмі та затверджені грифом Міністерства освіти і науки України. Це продукція таких видавництв: • Освіта, • Гімназія, • Генеза, • Підручники і посібники ПІП.

Книги математичного спрямування є специфічними за побудовою, бо головна увага в них зосереджується на завданнях практичного характеру. Автори підручників з алгебри доповнюють класичний виклад матеріалу в параграфі різноманітними рубриками та піктограмами, що є зручним та цікавим. У своєму підручнику Г.Бевз пропонує рубрику «Хочете знати ще більше?», в якій задовольняє інтерес учнів, що особливо зацікавлені у вивченні математики. Невтомним дослідників запропоновано завдання підвищеної складності.

В. Кравчук в своїй алгебрі розподілив усі завдання на 3 рівні: усні вправи і простіші задачі,  складніші і для найкмітливіших. Окремо в рубриці «Поміркуй!» пропонує автор задачі  з особливим аспектом математичної підготовки для розвитку гнучкості розуму й здатності виходити з нестандартних ситуацій.

Якщо вас цікавить алгебра 7 клас поглиблене вивчення підручник, зверніть увагу на посібник А. Мерзляка, який зосереджує в собі величезний дидактичний матеріал – завдання різних рівнів та покликаний забезпечити пропедевтичний етап поглибленого вивчення математики у 8 і 9 класах.

Н. Тарасенкова значну увагу приділила систематизації навчального матеріалу, яка часто подається у вигляді таблиць і схем, що значно спрощує сприйняття великого обсягу матеріалу. Додаткова рубрика «Дізнайтеся більше» насичена цікавими та інформативними знаннями з математики. Підручник орієнтований на самостійну роботу учнів, що досягається завдяки системі підказок і прикладів розв’язання.

О.Істер в своєму підручнику подає дещо збільшену кількість практичних завдань і вправ, але завдяки цьому у вчителя з’являється можливість комбінувати задачі для учнів з різним рівнем підготовки.

Отже, щоб купити підручники з алгебри для 7 класу, необхідно обрати саме той, який підійде вам найбільше. Наші менеджери  вам в цьому охоче допоможуть. Сайт bookletka.com готовий радувати вас приємними цінами та зручною доставкою в Київ, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України.

Відгуки про товар
  1. Беспроблемный заказ и получение. Ассортимент большой, да и цены относительно невысокие...
    22 січ. 2016, Юрий

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України