• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Мольберт дитячий

4 шт.

на сторінці

4 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Естетичне виховання - важлива складова в розвитку підростаючого покоління. Займаючись творчістю, дитина вчиться бачити і цінувати прекрасне. У неї розвивається фантазія, мислення, формується хороший смак і позитивні риси характеру: посидючість, відповідальність, цілеспрямованість.

Одним з найулюбленіших занять для малюка є малювання. Вже з самого раннього віку олівець стає об'єктом його пильної уваги. Маленька особистість намагається зробити на плоскій поверхні начерки свого внутрішнього світу. Під пильну увагу юного художника потрапляють столи, дверцята шафи, шпалери, шкільні зошити старших братів і сестер. Те, що маленька людина не може сказати словами, вона намагається намалювати.

Не дарма психологи широко використовують під час діагностики метод малюнка. Саме в поєднанні фарб можна розгледіти те, що ховається в душі дитини. Малювання, немов чари, може заспокоїти і утихомирити малюка, зацікавити і відвернути його від небажаних занять.

У кожному будинку і дошкільному закладі необхідно створити всі умови, щоб діти могли вільно займатися малюванням. Але, використовуючи фарби, гуаш або фломастери, малюки бруднять руки, одяг, робочу поверхню і все навколо. Це завдання легко вирішить дерев'яний мольберт для дітей. З цією чудовою іграшкою дитина може проводити цілий день при справі, залишаючись при цьому чистим. Та й шпалерам відтепер страждати не доведеться.

Виробник цього корисного винаходу врахував потреби малюків різного віку. Для самих маленьких художників можна використовувати мольберт дерев'яний для малювання крейдою «Мульти Komarovtoys» і дошку «Малюк». На ній, також можна малювати спеціальними водними фломастерами, які легко відмиваються.

Для того щоб можна було малювати одночасно і крейдою і фломастерами, можна купити дитячий мольберт двосторонній. В інтернет магазині «Буклетка» Ви зможете підібрати виріб, відповідне росту і віку Вашої дитини.

Якщо малюк любить малювати сидячи, йому підійде настільна дошка для малювання крейдою. А така магнітна дошка, дозволить дитині не тільки на ній малювати картинки, але ще й грати магнітами, створюючи казкові сюжети. Якщо Ви не хочете переставляти мольберт з місця на місце, можна купити настінну дошку. Це так само заощадить простір у Вашій квартирі. Мольберт можна розмістити в дитячій кімнаті, так як він абсолютно безпечний. При його створенні використовувалася екологічно чисте дерево, забарвлене в різнокольорові фарби. У всіх моделей є підставки для крейди. Двосторонні дошки регулюються по висоті. Вони «ростуть» разом з дитиною, тому довго зможуть йому служити.

Дитячий мольберт купити в Україні дуже просто. Вам всього лише потрібно зайти на наш сайт, вибрати модель, яка Вам сподобалася, і подарувати радість своєму юному художнику.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України