• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Польська мова

Позиції 1 з 12 з 69

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 69

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Польська мова стає дедалі популярнішою для вивчення як в нашій країні так і далеко за її межами. Причин цьому безліч, але основних декілька.

 

По-перше, це країна Євросоюзу, в якій уже легко отримати дозвіл на проживання та роботу. В контексті цього слід зазначити, що Польща – економічно розвиненіша ніж Україна, тож і роботу там можна знайти кращу. Та для отримання престижної роботи знання мови є обов’язковим. Окрім цього, на території цієї країни дуже високий рівень вищої освіти,отримати яку іноземцю не проблема при наявності мовних знань.

 

По-друге, у країні робиться все можливе для стрімкого та ефективного розвитку туризму, як гірського, так і пляжного. А для гарного відпочинку знадобиться знання мови. Й житло знайти легше, й порозумітися з місцевими важливо.

 

По-третє, польська мова – одна з наймелодійніших мов світу. Тож це просто буде цікавим. А ще, вивчити польську мову можна самостійно й без особливих зусиль, оскільки вона дуже схожа за своїми конструкціями та граматикою до української та російської.

 

Тож, придбавши самовчитель польської мови, можна почати опановувати незвідану мову. Серед безлічі пропонованих на ринку підручників польської мови, слід все ж таки розпочати з книги «Польська мова для початківців». Працювати з такими посібниками уже легко. Уважно читаючи матеріал, можливо в короткий термін познайомитися з основними правилами читання, вимови, а також засвоїти необхідний граматичний матеріал. В ній правила викладені дуже стисло та лаконічно,а подана лексика допоможе спілкуватися на побутовому рівні. До книги додається диск з записами текстів та діалогів, аби Вам було легше сприймати вимову носіїв мови. Ефективним для вивчення польської також буде серія «Польська мова за 4 тижні», яка за такий короткий термін допоможе вивчити польську мову. Вона також буде цікавою для тих, хто хоче відновити в пам’яті давно забуті мовні навички. або розширити інформацію про польські традиції та стиль життя.

 

Книги польської мови стануть у нагоді кожному, хто прагне до знань. Якщо ж Ви маєте на меті гарне володіння мовою, то доречним буде польсько -український словник, в якому викладено велику кількість лексичних одиниць з їх граматичними конструкціями та, що особливо важливо, формами дієслів. Якщо ж Ви їдете до країни, а мову ще вивчили на невисокому рівні, візьміть з собою польсько- український розмовник. Він допоможе Вам краще порозумітися з місцевим населенням та орієнтуватися в країні.

Відгуки про товар
 1. Попросила сотрудников магазина посоветовать учебник для изучения польского,предложили этот.Я осталась очень довольна с ним мне было легко изучать польский.Огромное вам спасибо.
  12 бер. 2020, Алина
 2. Вчасно і чесно. дякую.
  30 квіт. 2018, Олег
 3. Нарешті в Україні щось цивілізоване з польської мови для дорослого українця з'явилося! Комплект просто супер! Теми розділів актуальні і справді готують до володіння РОЗМОВНОЮ мовою. Сподобалося, що у першому розділі подаються правила читання, одразу розумієш, як бути з тими шиплячими :)
  Вйо до польської!
  22 бер. 2018, Віра Коноваленко

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України