• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова конспекти уроків

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 67

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підготовка до проведення уроку англійської мови – важливий етап кожного вчителя, на який він витрачає дуже багато часу. Треба розібрати весь необхідний матеріал, знайти додаткові вправи, тексти для читання, аудіювання, продумати кожний окремий етап заняття, а також змогти зацікавити всім цим дітей. І все це для того, щоб зробити план конспект уроку англійської мови. Легко впоратися з усією роботою, а також заощадити власний час допоможуть посібники Англійська мова конспекти уроків. Побудований окремо для кожного класу і підручнику, посібник призначений для вчителів всіх категорій, студентів педагогічних навчальних закладів, а також тих, хто приходить на педагогічну практику до школи. Кожна книга, уроки англійської, побудована з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України, актуальних критеріїв оцінювання знань учнів, а також на основі чинних навчальних програм з предметів.

 

Конспекти уроків розгорнуті, з описом триєдиної мети, необхідного обладнання, чітко прописаний кожен окремий етап заняття.

 

Серія «Мій конспект» орієнтована як на молодих спеціалістів, так і на досвідчених педагогів. Зручність книги в тому, що кожен окремий конспект роздрукований на окремому відривному аркуші, що дозволяє легко подати на перевірку адміністрації. Біля кожного уроку є поля для власних нотаток, існує також можливість доповнення плану уроку. На початку серії представлене розгорнуте календарне планування з англійської мови.

 

Серія «Англійська мова. Плани-конспекти уроків» стане у пригоді всім учителям, які прагнуть провести цікавий та різноманітний урок,правильно розподілити види діяльності, стимулювати самостійну роботу учнів, приділяти увагу мовному та мовленнєвому компонентам філологічної освіти. Для зручності користування на початку книг також міститься календарне планування уроків, в якому залишено пусті клітинки для заповнення дат. Це дуже зручно для викладача, адже не треба передруковувати матеріал, а використовувати його безпосередньо з книги.

 

«Англійська мова розробки уроків» також мітить обов’язків лінгвокраїнознавчий компонент, який допоможе ввести в кожне заняття цікаві факти про англомовні країни, елементи фольклору, літературні твори.

 

Зробити урок цікавішим допоможуть різноманітні дидактичні матеріали: картки, плакати, малюнки, які допоможуть краще візуально сприйняти матеріал. Особливо актуальними вони будуть для учнів молодшої ланки, які тільки починають вивчати іноземну мову та знайомитися з багатьма новими поняттями.

 

Педагогові ж не слід забувати, що урок іноземної мови потрібно проводити без використання елементів рідного мовлення.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України