• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 2 клас

Позиції 1 з 12 з 106

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 106

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У сучасному світі комунікацій знання англійської мови є важливою складовою успішного життя. Тому зараз, як ніколи, для батьків є важливим заохотити свою дитину до навчання. Для цього маленьким школярикам потрібно розкрити мотивацію. Наприклад, якщо вони добре розуміють англійську мову, то зможуть подивитися улюблені мультики без дублюючого перекладу, прочитати Гаррі Поттера в оригіналі, та підспівувати зарубіжним співакам.

 

Ми запрошуємо вас продовжити подорож до дивовижної країни англійської мови разом з вашими дітьми.У даному розділі нашого магазину розташовані найкращі підручники та посібники для дітей 2 класу. Для цікавого вивчення англійської мови пропонуємо підручник «Англійська мова 2 клас», заняття в якому викладено в ігровій формі з перевагою усного спілкування. А різноманітні рухливі ігри, якими насичена книжка «Англійська мова 2 клас», сприятимуть підтримці інтересу дітей до занять і зняттю напруги.

 

У підручнику «Англійська мова книга 2 клас» містяться фонетичні та лексичні ігри з використанням прислів'їв, віршів і пісень, які розвивають пам'ять, логіку, мислення. Підручники представлені в нашому магазині пройшли серйозну перевірку і активно використовуються в учбовому процесі.

 

Батьки, обираючи підручник зверніть увагу на те, щоб у ньому, окрім стандартних вправ, були присутні творчі завдання. Книга «Вивчаємо англійську мову 2 клас» буде цікавою для школяра і ваша дитина із задоволенням буде виконувати домашню роботу.

 

Вправи для розвитку орфографічних умінь школярів та цікаві завдання, ви можете знайти на сторінках видання «Англійська мова 2 клас вправи», яке призначено для опрацювання та закріплення лексики і граматичних структур матеріалу підручника.

 

Складовою частиною учбових матеріалів для 2 класу є «Англійська мова 2 клас зошит», який містить вправи для виконання школярами як у класі так і в дома. Матеріали даного зошита сприяють розвитку читання та письма учнів. У зошиті також можно знайти завдання на самоперевірку.

 

Батькам, які бажають допомогти своїм дітям рекомендуємо займатися додатково у дома або на прогулянці, повторюючи з дитиною вивчені слова. Матеріал для занять ви знайдете у підручнику «Англійська мова 2 клас Калініна», що дозволить підтримувати інтерес до предмета не тільки під час занять у школі, але й в позашкільний час.

Відгуки про товар
  1. Професіоналізм кампанії вищого рівня! Попередній мій допис прийняли до уваги та оперативно запропонували надіслати прописи! Клієнта ця кампанія цінує не залежно від суми замовлення! ДЯКУЮ
    6 серп. 2020, Олена
  2. Дякую магазину за високу якість обслуговування та за маленький приємний подарунок до замовлення - зворушливо та несподівано. Стосовно робочого зошита English with Smiling Sam 2 Activity Book - чомусь не знайшли у посилці прописи до зошита (Handwriting), здивувалися.
    5 серп. 2020, Олена

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України