• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Заболотний 6 клас Підручник

5 шт.

на сторінці

5 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Якщо ви бажаєте купити підручник з української мови 6 клас Заболотний, то ця сторінка саме для вас. Тут ви знайдете найновіше видання 2019 року, яке було перевидано у зв’язку зі змінами навчальної програми. Вибір саме цього підручника є очевидним, бо він відповідає сучасним поглядам педагогів на освітній процес та відповідає всім потребам сучасних школярів.

Підручник Заболотний 6 клас виділяється серед інших чіткістю та логічністю своєї побудови. Перед кожним розділом автори подають тези для учнів про те, що вони знатимуть та вмітимуть, коли вивчать його. Він не обтяжений зайвими рубриками та завданнями, а покликаний навпаки спростити засвоєння мовних правил. Велика кількість вправ репродуктивного характеру сприяє виробленню практичних навичок, а комунікативні завдання допоможуть удосконалити мовленнєві уміння. Вивчення кожного параграфу автори радять починати зі вступної вправи, виконуючи яку учні проводять міні-дослідження. Саме такий метод представлення нового матеріалу допомагає краще осмислити та запам’ятати його.

Вправи на закріплення в українська мова 6 клас Заболотний підручник ґрунтуються на текстах, що збагачують словниковий запас учнів та розповідають шестикласникам про навколишній світ, природу, стосунки між людьми, культуру, історію. Конкурсні завдання, цікаві історії, хвилинки гумору, яскраві ілюстрації роблять подорож сторінками книги цікавою та захоплюючою. Використання різних типів завдань в підручнику дозволяє залучити до навчання усіх учнів, не зважаючи на рівень їх підготовки. Учням, яким легко дається вивчення української мови, запропоновані вправи підвищеної складності, щоб пробудити в них маленьких дослідників. Завдання конкурсного характеру активізує учнів та сприяє розвитку лідерських якостей.

Підручник 6 клас мова Заболотний подає теоретичний матеріал стисло і схематично, це дозволяє зекономити час при ознайомленні з новою інформацією та більше уваги приділити виконанню вправ. Яскраво забарвлені позначки «Зверни увагу» поступово розкривають особливі умови та винятки у вивчених правилах. Таким чином, не нагромаджується великий об’єм теорії, що зазвичай погано засвоюється. Запропоновані види робіт в парах та групах навчають шестикласників працювати в команді та вмінню чути оточуючих. Як і в попередньому році, окрема роль відводиться роботі зі словниками, які розміщені в додатках підручника.

Навчального комплект з української мови для 6 класу включає зошит для контрольних робіт. Для закріплення правописних умінь рекомендовано використовувати зошит-тренажер цього ж автора.

Отож, купити укр мова 6 клас Заболотний підручник ви зможете в нашому інтернет-магазині Буклетка, обравши при цьому зручну доставку в Дніпро, Чернівці, Луцьк та інші міста України.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України